LEANO.cz
Ph Regul tbl.240

Ph Regul tbl.240

Pro porovnání cen není zařazený žádný obchod
Jít na značku
nebo
Do online lékárny

pH regul je doplněk stravy, který byl speciálně vyvinut a vyroben na úpravu acidobazické rovnováhy organismu (odkyselení organismu). Obsahuje 4 životně důležité zásaditě působící minerály - vápník, hořčík, sodík a draslík. Je určený k udržení optimálního pH organismu, což je mimo jiné důležité pro správnou funkci kůže a imunitního systému. Pokud se naše tělo vychýlí z acidobazické rovnováhy, může se narušit správná funkce kožní bariéry. 

Podobné zboží

Hořčík je minerál nezbytný pro správnou činnost svalů, nervů a celé řady enzymů. 
od 119 Kč
Nejlevněji
Dr. Max
Do nákupního seznamu
Dr. Max | BENU | Lékárna.cz
MAGNETRANS ultra 375 mg je doplněk stravy pro zajištění přísunu hořčíku v období jeho zvýšené potřeby. Neobsahuje lepek, laktózu. Doplněk je vhodný pro vegany. Hořčík přispívá k normální činnosti svalů, k normální psychické činnosti a k normální činnosti nervové soustavy. Dále přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání, k udržení normálního stavu kostí a k udržení normálního stavu zubů. Balení obsahuje 100 tobolek.
od 119 Kč
Nejlevněji
Lékárna.cz
Do nákupního seznamu
BENU | Lékárna.cz
Pomáhá udržovat normální stav kostí a zubů, pomáhá udržovat zdravý cévní systém, pomáhá udržovat dobrý stav kůže a dobrý stav a nervového sytému.
od 193 Kč
Nejlevněji
Pilulka
Do nákupního seznamu
Pilulka
Magnesium - přírodní hořčík 500ml Transdermální magnésium – nejlépe vstřebatelná forma hořčíku v ultra čisté přírodní formě.
od 679 Kč
Nejlevněji
Pilulka
Do nákupního seznamu
Pilulka