LEANO.cz
PARACETAMOL STADA 600MG perorální PLV SOL SCC 10

PARACETAMOL STADA 600MG perorální PLV SOL SCC 10

Cena 99
Nejlevněji na
Lékárna BENU
Do nákupního seznamu
  • Osobní odběr v 248 lékárnách BENU zdarma
  • Doručení domů/poštovné 79 Kč
  • Doprava zdarma při nákupu nad 999 Kč
  • Dostupnost: skladem

Paracetamol STADA se používá k úlevě od příznaků chřipky a nachlazení doprovázeného horečkou (včetně bolesti hlavy a bolesti různých částí těla), ke zmírnění menstruační bolesti a bolesti zubů. Pro dospívající od 12 let a dospělé. Balení obsahuje 10 sáčků.

Srovnání cen PARACETAMOL STADA 600MG perorální PLV SOL SCC 10

99 Kč
doprava zdarma od 999 Kč
79 Kč
99.00 99.00 1

Podobné zboží

Účinné látky: Paracetamol a Fenylefrin hydrochlorid. PARALEN GRIP HORKÝ NÁPOJ je určen k odstranění příznaků chřipky a nachlazení, včetně horečky, bolesti hlavy, bolesti v krku, bolesti svalů a kloubů, uvolňuje ucpaný nos a vedlejší nosní dutiny a tím usnadňuje dýchání.
od 167 Kč
Nejlevněji
Lékárna Matěj
Do nákupního seznamu
Dr. Max | BENU | Lékárna.cz | Lékárna Matěj
Léčivou látkou je Naproxenum natricum. Uživá se k léčbě bolesti. Tablety se dobře rozpouštějí, proto nástup analgetického účinku je velmi rychlý. Čtěte pozorně příbalový leták.
od 149 Kč
Nejlevněji
Pilulka
Do nákupního seznamu
Dr. Max | BENU | Lékárna.cz | Pilulka
Léčivou látkou je Naproxenum natricum. Uživá se k léčbě bolesti. Tablety se dobře rozpouštějí, proto nástup analgetického účinku je velmi rychlý. Čtěte pozorně příbalový leták.
od 159 Kč
Nejlevněji
Dr. Max
Do nákupního seznamu
Dr. Max | Pilulka
Léčivou látkou je Naproxenum natricum. Uživá se k léčbě bolesti. Tablety se dobře rozpouštějí, proto nástup analgetického účinku je velmi rychlý. Čtěte pozorně příbalový leták.
od 159 Kč
Nejlevněji
Dr. Max
Do nákupního seznamu
Dr. Max | Pilulka