Přípravek k léčbě mírné až středně silné bolesti a/nebo horečky, jako je bolest hlavy, bolest v krku, bolest svalů, menstruační bolest, horečka a bolesti provázející nachlazení a chřipku a horečka a bolest po očkování.
Účinné látky: Paracetamol a Fenylefrin hydrochlorid. PARALEN GRIP HORKÝ NÁPOJ je určen k odstranění příznaků chřipky a nachlazení, včetně horečky, bolesti hlavy, bolesti v krku, bolesti svalů a kloubů, uvolňuje ucpaný nos a vedlejší nosní dutiny a tím usnadňuje dýchání.
od 167 Kč
Chytrá lékárna |
Dr. Max |
BENU |
Lékárna.cz |
Lékárna Matěj
Účinné látky: Paracetamol a Fenylefrin hydrochlorid. PARALEN GRIP HORKÝ NÁPOJ je určen k odstranění příznaků chřipky a nachlazení, včetně horečky, bolesti hlavy, bolesti v krku, bolesti svalů a kloubů, uvolňuje ucpaný nos a vedlejší nosní dutiny a tím usnadňuje dýchání.
od 167 Kč
Chytrá lékárna |
Dr. Max |
BENU |
Lékárna.cz |
Lékárna Matěj
Wobenzym je registrovaný léčivý přípravek, který má schopnost ovlivňovat imunitu a usnadňovat hojení zánětů, bolesti a otoků. Pomáhá například i zkrátit dobu rekonvalescence po operaci. Jeho účinnost je podložena dlouhým vědeckým výzkumem a řadou kontrolovaných klinických studií.
od 1 699 Kč
Chytrá lékárna |
Dr. Max |
BENU |
Lékárna.cz
Wobenzym je registrovaný léčivý přípravek, který má schopnost ovlivňovat imunitu a usnadňovat hojení zánětů, bolesti a otoků. Pomáhá například i zkrátit dobu rekonvalescence po operaci. Jeho účinnost je podložena dlouhým vědeckým výzkumem a řadou kontrolovaných klinických studií.
od 1 699 Kč
Chytrá lékárna |
Dr. Max |
BENU |
Lékárna.cz
Popis Paracetamol Apotex 500mg cps.mol.10
Paracetamol Apotex 500 mg tlumí bolest a snižuje horečku. Přípravek je určen k léčbě mírné až středně silné bolesti, jako je bolest hlavy, bolest v krku, bolest svalů a bolest při menstruaci. Tlumí také bolesti a horečku provázející chřipku a nachlazení a horečku a bolest po očkování. Měkké tobolky Paracetamol Apotex 500 mg mohou užívat dospělí, dospívající a děti od 9 let. Dávkování: Dospělí a dospívající od 15 let (s tělesnou hmotností vyšší než 55 kg) užívají 1-2 tobolky v jedné dávce, maximálně 6 tobolek během 24 hodin. Dospívající od 12 do 15 let (40-55 kg) užívají 1 tobolku 4-6x denně. Děti od 9 do 12 let (30-40 kg) užívají 1 tobolku 3-4x denně. Minimální interval mezi jednotlivými dávkami jsou 4 hodiny. Pokud se potíže nezlepší do 3 dnů u teploty a 5 dnů u bolesti, poraďte se s lékařem o další léčbě. Složení: Léčivou látkou je paracetamolum 500 mg v jedné tobolce.