LEANO.cz
NUTRISON MULTI FIBRE perorální SOL 1X1000ML - II. jakost

NUTRISON MULTI FIBRE perorální SOL 1X1000ML - II. jakost

Pro porovnání cen není zařazený žádný obchod
Jít na značku Nutrison
nebo
Do online lékárny

Nutrison Multi Fibre je dietní potravina pro zvláštní lékařské účely. Jedná se o nutričně kompletní tekutou výživu s vlákninou a DHA/EPA.Přípravek je určen především pro pacienty s průjmem či zácpou, horečnatým a maligním onemocněním, ulcerozní kolitidou, stenózami GIT, Parkinsonovou chorobou nebo jinými stavy spojenými s katabolismem.Přípravek je také vhodný před nebo po operaci. Používejte pouze pod lékařským dohledem.

Podobné zboží

Pupík je bylinkový emulgel s vysokým obsahem vonných silic, který maminky ocení v případě nadýmání bříška jejich miminka. Díky svému složení je Pupík unikátním produktem na trhu.    
od 89 Kč
Nejlevněji
Dr. Max
Dr. Max | Pilulka | Lékárna.cz
Smecta Gas je zdravotnický prostředek, který je určen k použití u dospělých osob trpících akutními nebo akutními nebo chronickými poruchami trávicího traktu. Usnadňuje rychlé vylučování plynu, zlepšuje konzistenci stolice a obnovuje zdravou střevní flóru. Je určena k léčbě příznaků poruch trávicího traktu souvisejících s plynatostí.
od 119 Kč
Nejlevněji
Lékárna.cz
Lékárna.cz
BÍLINSKÁ KYSELKA je pravá původní KYSELKA, tedy nikoliv jen “minerální voda”. Obsahuje skutečně vysoký podíl hodnotných minerálů. Stáčená ze stejného zdroje jako před staletími. Přirozeně perlivá díky vysokému obsahu volného CO2, tedy bez dodatečného sycení technickým plynem. Spojení staletími ověřených účinků s výbornou chutí stolní vody. Přirozeně pomáhá zažívání, po jídle. Generacemi prověřený přírodní prostředek proti pálení žáhy. Nákup možný pouze po balení (6 ks).  
od 18 Kč
Nejlevněji
Lékárna.cz
Lékárna.cz