Loratadin-Ratiopharm 30 tablet

Loratadin-Ratiopharm 30 tablet

Cena 104
  • Osobní odběr v 44 lékárnách Pilulka zdarma
  • Doručení domů/poštovné 89 Kč
  • Doprava zdarma při nákupu nad 999 Kč
  • Dostupnost: skladem

Loratadin-ratiopharm 10 mg je indikován k symptomatické léčbě alergické rinitidy a chronické urtikárie.  Celý popis

Srovnání cen Loratadin-Ratiopharm 30 tablet

104 Kč
doprava zdarma od 999 Kč
89 Kč
149 Kč
doprava zdarma od 999 Kč
79 Kč
103.65 149.00 2

Podobné zboží

Účinné látky: Paracetamol a Fenylefrin hydrochlorid. PARALEN GRIP HORKÝ NÁPOJ je určen k odstranění příznaků chřipky a nachlazení, včetně horečky, bolesti hlavy, bolesti v krku, bolesti svalů a kloubů, uvolňuje ucpaný nos a vedlejší nosní dutiny a tím usnadňuje dýchání.
od 129 Kč
Nejlevněji
DocSimon
Dr. Max | BENU | Pilulka | Lékárna.cz | DocSimon
Paracetamol, léčivá látka přípravku PARALEN 500 tablety, působí proti bolesti a snižuje zvýšenou tělesnou teplotu
od 37 Kč
Nejlevněji
DocSimon
Dr. Max | Pilulka | Lékárna.cz | DocSimon
Wobenzym je registrovaný léčivý přípravek, který má schopnost ovlivňovat imunitu a usnadňovat hojení zánětů, bolesti a otoků. Pomáhá například i zkrátit dobu rekonvalescence po operaci. Jeho účinnost je podložena dlouhým vědeckým výzkumem a řadou kontrolovaných klinických studií.
od 1 099 Kč
Nejlevněji
Dr. Max
Dr. Max | BENU | Pilulka | Lékárna.cz
Účinné látky: paracetamol a fenylefrin hydrochlorid. Vicks SymptoMed Forte citrón ulevuje od příznaků nachlazení a chřipky, jako jsou bolest hlavy, celkové bolesti, bolesti v krku, ucpaný nos a horečka. Účinkuje proti bolesti a horečce. Redukuje otok nosní sliznice a uvolňuje ucpaný nos.  
od 129 Kč
Nejlevněji
DocSimon
Dr. Max | BENU | Pilulka | Lékárna.cz | DocSimon

Popis Loratadin-Ratiopharm 30 tablet

Přípravek Loratadin – ratiopharm 10 mg je lék na alergie. Tlumí příznaky alergické rýmy (kýchání, výtok z nosu, svědění v nose a svědění a pálení očí). Dále se užívá k léčbě příznaků chronické kopřivky, jako je svědění, zarudnutí a vyrážka na kůži. Tablety Loratadin – ratiopharm 10 mg jsou určeny pro dospělé a dospívající od 12 let. Jak se přípravek Loratadin – ratiopharm 10 mg užívá: Dospělí a dospívající od 12 let užívají 1x denně 1 tabletu. Děti od 2 do 12 let užívají 1x denně 1 tabletu pouze na doporučení lékaře. Přípravek není určen dětem do 2 let nebo s hmotností nižší než 30 kg. Přípravek neužívejte déle než 7 dní bez porady s lékařem. Složení: Léčivou látkou je loratadinum 10 mg v jedné tabletě. Pomocnými látkami jsou monohydrát laktosy, mikrokrystalická celulosa, kukuřičný škrob, magnesium-stearát. Upozornění: Loratadin-ratiopharm 10 mg ovlivňuje výsledky kožních testů, a proto je třeba 2 dny před jejich provedením užívání přípravku přerušit.