LEANO.cz

Loratadin-ratiopharm 10 mg 7 tablet

Pro porovnání cen není zařazený žádný obchod
Jít na značku
nebo
Do online lékárny

Loratadin-ratiopharm 10 mg se používá k léčbě příznaků alergické rýmy (kýchání, svědění v nose) a chronické kopřivky (vyrážka na kůži) u dospělých a dospívajících od 12 let.

Podobné zboží

Účinné látky: Paracetamol a Fenylefrin hydrochlorid. PARALEN GRIP HORKÝ NÁPOJ je určen k odstranění příznaků chřipky a nachlazení, včetně horečky, bolesti hlavy, bolesti v krku, bolesti svalů a kloubů, uvolňuje ucpaný nos a vedlejší nosní dutiny a tím usnadňuje dýchání.
od 167 Kč
Nejlevněji
Lékárna Matěj
Do nákupního seznamu
Lékárna.cz | Lékárna Matěj
Účinné látky: paracetamol a fenylefrin hydrochlorid. Vicks SymptoMed Forte citrón ulevuje od příznaků nachlazení a chřipky, jako jsou bolest hlavy, celkové bolesti, bolesti v krku, ucpaný nos a horečka. Účinkuje proti bolesti a horečce. Redukuje otok nosní sliznice a uvolňuje ucpaný nos.  
od 129 Kč
Nejlevněji
Lékárna.cz
Do nákupního seznamu
Dr. Max | Lékárna.cz | Pilulka
POZOR Nové složení! STOP nepříjemným HEMOROIDŮM.HEMOSTOP GEL je Účinný přírodní přípravek s vyváženým složením extraktů léčivých bylin s protizánětlivým a antimikrobiálním účinkem.
od 169 Kč
Nejlevněji
BENU
Do nákupního seznamu
Dr. Max | BENU | Lékárna.cz | Pilulka
Zdravotnický prostředek na obnovu fyziologického pH pochvy, napomáhá zmírnění a odstranění stavů souvisejících s bakteriální vaginózou. Zabraňuje opakování infekcí v pochvě přirozeným způsobem. Vaginální gel pro váš intimní komfort.
od 298 Kč
Nejlevněji
Chytrá lékárna
Do nákupního seznamu
Chytrá lékárna | Dr. Max