LEANO.cz
Lenor Spring Awakening tekutý prací prostředek 60 praní 3000 ml

Lenor Spring Awakening tekutý prací prostředek 60 praní 3000 ml

Cena 385
Nejlevněji na
Ageo
Do nákupního seznamu
  • Doručení domů/poštovné 99 Kč
  • Doprava zdarma při nákupu nad 1500 Kč
  • Dostupnost: skladem

Důkladná čistota Dlouhotrvající svěžest Ultra prací síla Plně recyklovatelné balení Obsah balení 3000 ml 60 praní Vlastnosti Popis Vyzkoušejte tekutý prací prostředek Lenor Spring Awakening s ultra prací sílou pro hygienicky důkladnou čistotu a dlouhotrvající svěží vůni ložního prádla Lenor se o vaše prádlo stará čtyřmi výhodami 1 Ultra prací síla 2 Dlouhotrvající svěží vůně 3 Odstraňování pachů 4 Zářivost Lenor se navíc může pochlubit inovativním složením které se postará aby bylo vaše prádlo důkladně čisté a svěží i při nižší teplotě praní Jeho balení je navíc plně recyklovatelné Složení 515 Aniontové povrchově aktivní látky lt5 Neiontové povrchově aktivní látky Fosfonáty Mýdlo Enzymy Benzisothiazolinone Parfémy Citronellol Linalool Skladování a použití Použití Nalijte gel do dávkovače na prací prostředek nebo přímo do bubnu pračky Dávkování 45 kg prádla měkká voda 55 ml Pro ruční pranní 10 l 40 ml viz zadní strana Podrobná data Bezpečnostní varování Způsobuje vážné podráždění očí Uchovávejte mimo dosah dětí PŘI ZASAŽENÍ OČÍ Několik minut opatrně vyplachujte vodou PŘI POŽITÍ Necítíteli se dobře volejte TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÍ STŘEDISKOlékaře Obsahuje Benzisothiazolinone Může vyvolat alergickou reakci Identifikace FPC Code 80738907 PampG Category Laundry PampG Subsector Fabric Care

Srovnání cen Lenor Spring Awakening tekutý prací prostředek 60 praní 3000 ml

385 Kč
doprava zdarma od 1500 Kč
99 Kč
384.90 384.90 1

Podobné zboží

Tekutý prací prostředek – Tekutý prací gel vhodný na barevné i bílé prádlo vystačí na 60 praní. Vhodný pro praní v automatické pračce i na ruční praní. Skladujte mimo dosah dětí. Šetrný k přírodě i pokožce. Dermatologicky testováno. Dodržujte pokyny výrobce textilu a doporučené dávkování. Nepřekračujte doporučené množství náplně vaší pračky. Varování: Způsobuje vážné podráždění očí. Uchovávejte mimo dosah dětí. Používejte ochranné brýle/obličejový štít. Po manipulaci důkladně omyjte ruce. Při zasažení očí: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Přetrvává-li podráždění očí: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření. Při požití: Necítíte-li se dobře, volejte Toxikologické informační středisko nebo lékaře. Složení: 5% nebo více, avšak méně než 15% mýdlo, méně než 5% aniontově povrchové aktivní látky, amfoterní povrchově aktivní látky, neiontově povrchově aktivní látky, enzymy, parfém, Benzyl Alcohol, Bronopol, Iodopropynyl Butylcarbamate.
od 279 Kč
Nejlevněji
Dr. Max
Do nákupního seznamu
Dr. Max
Obsahuje unikátní pohlcovač pachu zinc ricinoleate, který je používán v přírodních deodorantech.
od 325 Kč
Nejlevněji
Dr. Max
Do nákupního seznamu
Dr. Max
Obsahuje speciální hybridní polymer, vyrobený ze 75 % z obnovitelných zdrojů, který pomáhá chránit barvu před vyblednutím a poškozením.
od 259 Kč
Nejlevněji
Dr. Max
Do nákupního seznamu
Dr. Max | Lékárna.cz
Snažíte se omezit používání plastů? Pak je tento náhradní kanystr právě pro vás. Snížíte ekologickou stopu a přitom nemusíte ubírat na svém pohodlí. Díky svému tvaru se kanystr dobře skladuje a plnění v domácím prostředí je radost. Malá gesta, která mají velký dopad! Prací gel ATTITUDE s NATURE+ technologií inspirovala síla přírody a vědy; bere ohled na vás, vaši rodinu i celou planetu. Věděli jste, že většina pracích gelů obsahuje enzymy, které snadno vytáhnou špínu z vašeho oblečení? Bohužel tyto enzymy také mohou dráždit citlivou pokožku vašich dětí. Tento prací prostředek ATTITUDE je z přírodních zdrojů, neobsahuje enzymy, fosfáty ani optické rozjasňovače a byl vyvinut speciálně pro praní prádla našich nejmenších. Je bez vůně. Prací gel obsahuje jen hypoalergenní složky. Výrobce podrobil produkty rozsáhlému testování za účelem odstranění všech běžných alergenů ze složení produktů. Obsahuje výtažky ze zeleného čaje, který je známý svými antibakteriálními a antioxidačními účinky. Vlastnosti: Gel je vysoce koncentrovaný – toto ekologické balení vystačí až na 80 dávek. Velmi dobře funguje i při nízkých teplotách. Použitelný v pračce i pro ruční praní. Lze použít na přírodní i syntetické materiály. Je vhodný jak pro bílé, tak pro barevné prádlo. Je vyroben z vysoce účinných rostlinných přísad. Ekologický. Obsahuje více než 95 % biologicky rozložitelných složek. Má certifikaci EcoLogo, která jde ruku v ruce se závazkem značky ATTITUDE šetrnosti k životnímu prostředí. Certifikace současně zaručuje, že takto označené přípravky pro domácnost byly podrobeny přísným vědeckým testům a/nebo vyčerpávající kontrole tak, aby vyhověly přísným normám ekologické šetrnosti třetích stran. Nepřítomnost škodlivých látek (jako např. fosfátů, optických rozjasňovačů, barviv) je testována nezávislou laboratoří. Všechny produkty ATTITUDE jsou bez živočišných složek, netestované na zvířatech. ATTITUDE je členem programu PETA („People for the Ethical Treatment of Animals“), což je největší nezisková organizace bojující za práva zvířat na světě. Pro výrobu produktů ATTITUDE jsou použity 100% obnovitelné zdroje energie. 100% recyklovatelný obal. Ve výrobcích ATTITUDE najdete jen složky šetrné k našemu zdraví („worry-free ingredients“), a to bez kompromisů.
od 509 Kč
Nejlevněji
Dr. Max
Do nákupního seznamu
Dr. Max | Lékárna.cz