LEANO.cz
Ibudolor 40mg/ml por.sus. 1x100ml

Ibudolor 40mg/ml por.sus. 1x100ml

Cena 119
  • Osobní odběr v 63 lékárnách Pilulka zdarma
  • Doručení domů/poštovné 89 Kč
  • Doprava zdarma při nákupu nad 1499 Kč
  • Dostupnost: skladem

Přípravek Ibudolor obsahuje léčivou látku ibuprofen, která patří do skupiny tzv. nesteroidních protizánětlivých léčiv (NSAID) snižujících bolest a horečku. Celý popis

Srovnání cen Ibudolor 40mg/ml por.sus. 1x100ml

119 Kč
doprava zdarma od 1499 Kč
89 Kč
125 Kč
doprava zdarma od 999 Kč
79 Kč
119.41 125.00 2

Podobné zboží

Účinné látky: Paracetamol a Fenylefrin hydrochlorid. PARALEN GRIP HORKÝ NÁPOJ je určen k odstranění příznaků chřipky a nachlazení, včetně horečky, bolesti hlavy, bolesti v krku, bolesti svalů a kloubů, uvolňuje ucpaný nos a vedlejší nosní dutiny a tím usnadňuje dýchání.
od 89 Kč
Nejlevněji
Lékárna Matěj
Pilulka | Dr. Max | Lékárna.cz | Lékárna Matěj
Paracetamol, léčivá látka přípravku PARALEN 500 tablety, působí proti bolesti a snižuje zvýšenou tělesnou teplotu
od 35 Kč
Nejlevněji
Dr. Max
Dr. Max | Lékárna.cz
Wobenzym je registrovaný léčivý přípravek, který má schopnost ovlivňovat imunitu a usnadňovat hojení zánětů, bolesti a otoků. Pomáhá například i zkrátit dobu rekonvalescence po operaci. Jeho účinnost je podložena dlouhým vědeckým výzkumem a řadou kontrolovaných klinických studií.
od 1 099 Kč
Nejlevněji
Dr. Max
Pilulka | Dr. Max | Lékárna.cz
Účinné látky: paracetamol a fenylefrin hydrochlorid. Vicks SymptoMed Forte citrón ulevuje od příznaků nachlazení a chřipky, jako jsou bolest hlavy, celkové bolesti, bolesti v krku, ucpaný nos a horečka. Účinkuje proti bolesti a horečce. Redukuje otok nosní sliznice a uvolňuje ucpaný nos.  
od 169 Kč
Nejlevněji
Lékárna.cz
Pilulka | Dr. Max | Lékárna.cz

Popis Ibudolor 40mg/ml por.sus. 1x100ml

Ibudolor 40 mg/ml s léčivou látkou ibuprofen zmírňuje bolest, tlumí horečku a má protizánětlivý účinek. Přípravek Ibudolor 40 mg/ml se používá krátkodobě k léčbě příznaků bolesti zubů, bolesti hlavy, bolesti při menstruaci a také snižuje horečku. Perorální suspenze Ibudolor 40 mg/ml je určena pro dospělé, dospívající a děti od 1 roku s tělesnou hmotností od 10 kg. Dávkování: Dospělí a dospívající s tělesnou hmotností od 40 kg užívají jednorázově 5-10 ml suspenze, maximálně 30 ml denně. U dětí a dospívajících se Ibudolor dávkuje podle tělesné hmotnosti, zpravidla se podává 7 až 10 mg/kg tělesné hmotnosti jako jednorázová dávka až do maximální celkové denní dávky 30 mg/kg tělesné hmotnosti (viz. příbalový leták). Interval mezi jednotlivými dávkami musí být alespoň 6 hodin. Bez porady s lékařem neužívejte déle než 3 dny. Složení: Léčivou látkou je ibuprofenum 40 mg v 1 ml perorální suspenze.