LEANO.cz
ES Reishi PREMIUM 100 kapslí

ES Reishi PREMIUM 100 kapslí

Pro porovnání cen není zařazený žádný obchod
Jít na značku
nebo
Do online lékárny

Reishi pomáhá udržovat přirozenou obranyschopnost, přispívá k normální funkci oběhové soustavy, a také k udržení normální hladiny cholesterolu v krvi.

Podobné zboží

Konopné mazání Mentholka je ideální pro masáž bolavých kloubů, svalů a šlach.  
od 235 Kč
Nejlevněji
Dr. Max
Pilulka | Dr. Max | Lékárna.cz
KOTEX Tampony poskytují spolehlivou ochranu a jejich použití je bezpečné po celou dobu menstruace. Tampony jsou diskrétní. Na rozdíl od vložek se tampony nosí uvnitř těla a tím plní svou funkci, aniž by byly vidět.  
od 39 Kč
Nejlevněji
Dr. Max
Dr. Max | Lékárna.cz | Ageo
Novinka vyvinutá speciálně pro specifické potřeby Vás i Vašeho miminka v období kojení.
od 495 Kč
Nejlevněji
Lékárna.cz
Pilulka | Lékárna.cz | Ageo
Zdravotnický prostředek na obnovu fyziologického pH pochvy, napomáhá zmírnění a odstranění stavů souvisejících s bakteriální vaginózou. Zabraňuje opakování infekcí v pochvě přirozeným způsobem. Vaginální gel pro váš intimní komfort.
od 229 Kč
Nejlevněji
Pilulka
Pilulka | Dr. Max | Lékárna.cz

Popis ES Reishi PREMIUM 100 kapslí

Zdravá imunita a hladina cholesterolu v normálu. Doplněk stravy REISHI PREMIUM obsahuje čistý extrakt z plodnice houby reishi (lesklokorka lesklá), která podporuje správnou funkci imunitního systému a oběhové soustavy, a také pomáhá udržovat hladinu cholesterolu v normálu. Pro tyto své blahodárné účinky je houba reishi v tradiční čínské medicíně nazývána „houbou nesmrtelnosti“. REISHI PREMIUM extrakt z plodnice obsahuje minimálně 30 % polysacharidů. Dávkování: Dospělí užívají 2-3 tobolky denně, 5 dní v týdnu a 2 dny pauza, nebo 3 týdny každý den a 1 týden pauza. Děti od 3 let užívají 1 tobolku denně. Tobolky se doporučují užívat 20 minut před jídlem, zapít neperlivou vodou nebo čajem. Prášek lze vysypat z kapsle do nápoje a vypít. Složení: Obsah aktivních složek v 1 želatinové tobolce: 300 mg extraktu (100 %) z plodnice reishi (lesklokorka lesklá) Upozornění: Neužívejte s léky na ředění krve nebo při akutním onemocnění. Doplněk stravy, není určeno jako náhrada pestré stravy.