LEANO.cz
ES Cordyceps PREMIUM 100 kapslí

ES Cordyceps PREMIUM 100 kapslí

Pro porovnání cen není zařazený žádný obchod
Jít na značku
nebo
Do online lékárny

 Cordyceps se dle Tradiční čínské medicíny užívá při alergiích, ekzematických projevech, snížené obranyschopnosti a při problémech s potencí. Je velmi oblíbená zejména mezi vrcholovými sportovci. Testováno v ČR. 

Podobné zboží

Konopné mazání Mentholka je ideální pro masáž bolavých kloubů, svalů a šlach.  
od 235 Kč
Nejlevněji
Dr. Max
Pilulka | Dr. Max | Lékárna.cz
KOTEX Tampony poskytují spolehlivou ochranu a jejich použití je bezpečné po celou dobu menstruace. Tampony jsou diskrétní. Na rozdíl od vložek se tampony nosí uvnitř těla a tím plní svou funkci, aniž by byly vidět.  
od 39 Kč
Nejlevněji
Dr. Max
Dr. Max | Lékárna.cz | Ageo
Novinka vyvinutá speciálně pro specifické potřeby Vás i Vašeho miminka v období kojení.
od 495 Kč
Nejlevněji
Lékárna.cz
Pilulka | Lékárna.cz | Ageo
Zdravotnický prostředek na obnovu fyziologického pH pochvy, napomáhá zmírnění a odstranění stavů souvisejících s bakteriální vaginózou. Zabraňuje opakování infekcí v pochvě přirozeným způsobem. Vaginální gel pro váš intimní komfort.
od 229 Kč
Nejlevněji
Pilulka
Pilulka | Dr. Max | Lékárna.cz

Popis ES Cordyceps PREMIUM 100 kapslí

Doplněk stravy CORDYCEPS PREMIUM obsahuje čistý extrakt ze sušeného podhoubí cordyceps sinensis (housenice čínská) a užívá se v tradiční čínské medicíně a medicíně Tibetu. Pro své blahodárné účinky je houba cordyceps velmi oblíbena u vrcholových sportovců. CORDYCEPS PREMIUM extrakt ze sušeného podhoubí obsahuje minimálně 30 % polysacharidů. Dávkování: Dospělí užívají 2-3 tobolky denně, 5 dní v týdnu a 2 dny pauza, nebo 3 týdny každý den a 1 týden pauza. Děti od 3 let užívají 1 tobolku denně. Tobolky se doporučují užívat 20 minut před jídlem, zapít neperlivou vodou nebo čajem. Prášek lze vysypat z kapsle do nápoje a vypít. Neužívejte před spaním. Složení: Obsah aktivních složek v 1 želatinové tobolce: 450 mg extraktu (100 %) ze sušeného podhoubí cordyceps (housenice čínská) Upozornění: Neužívejte s léky na ředění krve nebo při akutním onemocnění. Doplněk stravy, není určeno jako náhrada pestré stravy. Není určeno těhotným a kojícím. Ukládejte mimo dosah dětí.