LEANO.cz
Dobrá pohoda 50 g Wolfberry

Dobrá pohoda 50 g Wolfberry

Pro porovnání cen není zařazený žádný obchod
Jít na značku
nebo
Do online lékárny

Dobrá pohoda bylinný čaj Wolfberry 50 g. Při výběru rostlin pro bylinný čaj "Dobrá pohoda" bylo důležité, aby jejich kombinace navodila celkový pocit poklidu. Proto se nesoustředí jen na duševní rovnováhu, ale má příznivý vliv na trávení, dýchací cesty nebo problémy s nadýmáním.

Podobné zboží

LEROS Baby Čaj pro kojící matky.
od 30 Kč
Nejlevněji
Feedo
Dr. Max | Lékárna.cz | Feedo
LEROS Baby Čaj pro těhotné.
od 30 Kč
Nejlevněji
Feedo
Dr. Max | Lékárna.cz | Feedo
Konopný čaj v biokvalitě pro posílení imunity, klidný spánek a regeneraci. Má skvělé uklidňující a relaxační účinky. Ruční sběr. Certifikováno CZ-BIO-002.
od 159 Kč
Nejlevněji
Pilulka
Pilulka
8 voňavých bylin pro naše nejmenší od 9.měsíce pro správné doplnění pitného režimu.
od 59 Kč
Nejlevněji
Lékárna.cz
Lékárna.cz

Popis Dobrá pohoda 50 g Wolfberry

Wolfberry Dobrá pohoda bylinný čaj se zaslouží o duševní pohodu a celkovou relaxaci. Čajová směs je sestavena tak, že příspívá jak celkovému zklidnění (meduňka, lípa), tak k dobré funkci zažívacího systému (máta, heřmánek, malina, jitrocel, fenykl) a současně působí proti nadýmání (máta). Účinky dle schválených zdravotních tvrzení státní zemědělské a potravinářské inspekce: Heřmánek – normální trávení, přirozená obranyschopnost Meduňka – relaxační účinek, usínání, normální trávení, normální funkce dýchacího systému Lípa – normální funkce dýchacího systému, relaxace spánek, Fenykl plod – normální trávení, normální funkce dýchacího systému Máta – působí proti nadýmání, přispívá k normálnímu trávení Malina – přispívá k normálnímu trávení Šípková růže Jitrocel – přispívá k normální funkci trávení a jater, dýchací systém Použití: Čajovou lžičku čajové směsi zalijeme 250ml vařící vody, přikryjeme, necháme přibližně 10 minut louhovat a poté scedíme.