LEANO.cz
CURAPROX UHS 407 mezizub.kartáček+držák

CURAPROX UHS 407 mezizub.kartáček+držák

Pro porovnání cen není zařazený žádný obchod
Jít na značku Curaprox
nebo
Do online lékárny

Curaprox UHS 407 je univerzální otočný plastový držák s praktickým "zacvakávacím" mechanismem. Vhodný pro všechny CPS náhradní kartáčky. UHS lze také sterilizovat v autoklávu a je určen i pro použití v zubních ordinacích. Balení obsahuje i 1ks mezizubního kartáčku Curaprox CPS07 ČERVENÝ 0,7mm.

Podobné zboží

Mezizubní kartáček Tepe Angle byl vyvinutý pro dokonalý přístup do mezizubních prostorů.
od 89 Kč
Nejlevněji
Na Zuby
Lékárna.cz | BENU | Na Zuby
TePe MK Original mají speciálně navržená vlákna zajišťující efektivní čištění a dlouhou životnost. Každý kartáček má drátek o průměru 0,7 mm potažený umělou hmotou, aby byla zajištěna maximální ochrana dásní. Mezizubní kartáček je důležitou součástí ústní hygieny, protože zubní kartáček dobře nevyčistí špatně dostupné nečistoty mezi zuby. Speciálně vybraná vlákna a jedinečné držátko vám zajistí efektivní čištění a dlouhou trvanlivost kartáčku. Tyto kvalitní mezizubní kartáčky se jen tak nezlomí! Výsledek: Dokonalé čištění mezizubních prostor Ochrana dásní Dlouhá trvanlivost Použití: Kartáček vložte opatrně mezi zuby a pohybujte jím vpřed a vzad. Po použití důkladně opláchněte. Nepoužívejte násilí, aby nedošlo k poranění zubů. Je velmi důležité zvolit si vhodnou velikost mezizubního kartáčku. Je velmi důležité zvolit si vhodnou velikost mezizubního kartáčku. Vlákna by měla snadno prostoupit mezizubní prostor, nikdy by neměla být násilím vtlačena mezi jednotlivé zuby. Průměr drátku ...
od 155 Kč
Nejlevněji
BENU
BENU
TePe 0,6mm modrý - ergonomické držátko usnadňuje orientaci v ústech. Vynikající kartáčky TePe 0,6mm používají velmi odolný drátek potažený umělou hmotou.  
od 122 Kč
Nejlevněji
Pilulka
Pilulka | Dr. Max
Střední velikost oblíbených mezizubních kartáčků - párátek GUM Soft-Picks. Umělohmotný mezizubní a zároveň masážní kartáček s jemnými gumovými bodlinami, které dokonale odstraňují plak a zbytky jídla mezi zuby a jsou lehce fluoridované.
od 189 Kč
Nejlevněji
Pilulka
Pilulka