LEANO.cz
Čajová směs Detoxikace + Antioxidanty n.s.20x2g

Čajová směs Detoxikace + Antioxidanty n.s.20x2g

Cena 49
Nejlevněji na
Lékárna BENU
Do nákupního seznamu
  • Osobní odběr v 247 lékárnách BENU zdarma
  • Doručení domů/poštovné 79 Kč
  • Doprava zdarma při nákupu nad 1499 Kč
  • Dostupnost: skladem

Čajová směs pro celkovou očistu organismu. Celý popis

Srovnání cen Čajová směs Detoxikace + Antioxidanty n.s.20x2g

49 Kč
doprava zdarma od 1499 Kč
79 Kč
49.00 49.00 1

Podobné zboží

Ekonomicky výhodné balení sypaného čaje Otylka® – bylinné směsi při nadváze. Obsahuje vyváženou kombinaci bylin, které napomáhají při kontrole hmotnosti. Doplněk stravy.
od 99 Kč
Nejlevněji
Dr. Max
Do nákupního seznamu
Dr. Max
Celustin čaj je přípravek, který obsahuje bylinnou kompozici ze 7 druhů bylin. Je bohatý na antioxidanty, antokyany a další aktivní látky. Podporuje žilní cirkulaci. Lepšího výsledku dosáhnete, pokud problémové partie současně procvičíte.
od 64 Kč
Nejlevněji
Lékárna.cz
Do nákupního seznamu
BENU | Lékárna.cz
Otylka®. Bylinný čaj při nadváze.  30 g – 20 nálevových sáčků.
od 39 Kč
Nejlevněji
Dr. Max
Do nákupního seznamu
Dr. Max | BENU | Lékárna.cz
Podporuje tlumení chuti do jídla a napomáhá látkové výměně v organizmu. Čaj působí jako podpůrný prostředek při redukčním režimu.    
od 41 Kč
Nejlevněji
Lékárna.cz
Do nákupního seznamu
BENU | Lékárna.cz

Popis Čajová směs Detoxikace + Antioxidanty n.s.20x2g

Detoxikace Zelený čaj+kopřiva+černý rybíz je čajová směs, která pomáhá eliminovat negativní vlivy špatného životního prostředí a nezdravého životního stylu. Podporuje vylučování škodlivých látek z organismu. Složení čaje bylo zvoleno tak, aby přírodní látky surovin pozitivně ovlivňovaly látkovou výměnu, podpořily trávení, povzbudily metabolismus a příznivě působily na celkovou energii a vitalitu. Čaj má lahodnou chuť a příjemnou vůni. Čajová směs Detoxikace obsahuje Pu-erh - čínský čaj zpracovaný dodatečnou oxidací čaje černého. Zelený čaj – vyrábí se z čajových lístků, které prošly minimální oxidací, má vysoký obsah antioxidantů a pozitivně ovlivňuje látkovou výměnu. Napomáhá normální funkci střevního traktu. Kopřiva – bylina používaná při kloubních onemocněních a chudokrevnosti, obsahuje minerály, železo. Přispívá k normálnímu stavu kloubů, napomáhá vylučování vody z organismu a normální činnosti ledvin. Noni – keř pocházející z Havaje, Francouzské Polynesie, Malaisie a Indie.