LEANO.cz
Bobánek Bambusové zavinovací pleny Duo Pack - Veselé žabky 120x120cm 2 ks

Bobánek Bambusové zavinovací pleny Duo Pack - Veselé žabky 120x120cm 2 ks

Cena 395
Nejlevněji na
Lékárna Pilulka
Do nákupního seznamu
  • Osobní odběr v 101 lékárnách Pilulka zdarma
  • Doručení domů/poštovné 99 Kč
  • Doprava zdarma při nákupu nad 1999 Kč
  • Dostupnost: do 3 dnů

Bobánek Bambusové zavinovací pleny Duo Pack - Veselé žabky 120 x 120 cm Duo Pack obsahuje 2 ks měkkých plen z bambusové viskózy a bavlny. Plena je skvělá na zavinování miminka, jako přikrývka, osuška, clona do kočárku nebo dečka na odříhnutí miminka. Plenka je lehká, elastická a hodně savá.

Srovnání cen Bobánek Bambusové zavinovací pleny Duo Pack - Veselé žabky 120x120cm 2 ks

395 Kč
doprava zdarma od 1999 Kč
99 Kč
395.00 395.00 1

Podobné zboží

Breberky BIO Plenka na snapku (M) - Přírodní Úžasně měkká, poddajná a tenká vnitřní plenka je ušita z antibakteriálního bambusovo-biobavlněného froté s certifikací GOTS.
od 379 Kč
Nejlevněji
Pilulka
Do nákupního seznamu
Pilulka
Breberky BIO Vkládací plenka (M) - Krátká, Přírodní Počet ks: 1 Pořádně savá vkládací plenka je základ každé látkovací výbavy. Používá se pro zvýšení savosti absorbční části pleny a využijete ji ve všech látkovacích systémech (All in 2, kalhotkových a kapsových plenkách, s českými čtverci atd.) Patentek umístěný v zadní části zajistí, že vkládačka nikam necestuje a je kompatibilní i se systémy jiných výrobců. Díky přírodnímu složení je plenka vhodná i pro děti s citlivou pokožkou, dotyková vrstva je z antibakteriálního bambusovo-biobavlněného froté a střed tvoří 100% vysokogramážní biobavlna - oba materiály mají certifikaci GOTS.
od 139 Kč
Nejlevněji
Pilulka
Do nákupního seznamu
Pilulka
Breberky BIO Vkládací plenka (M) - Dlouhá, Přírodní Počet ks: 1 Pořádně savá vkládací plenka je základ každé látkovací výbavy. Používá se pro zvýšení savosti absorbční části pleny a využijete ji ve všech látkovacích systémech (All in 2, kalhotkových a kapsových plenkách, s českými čtverci atd.) Patentek umístěný v zadní části zajistí, že vkládačka nikam necestuje a je kompatibilní i se systémy jiných výrobců. Díky přírodnímu složení je plenka vhodná i pro děti s citlivou pokožkou, dotyková vrstva je z antibakteriálního bambusovo-biobavlněného froté a střed tvoří 100% vysokogramážní biobavlna - oba materiály mají certifikaci GOTS.
od 179 Kč
Nejlevněji
Pilulka
Do nákupního seznamu
Pilulka
Breberky BIO Vkládací plenka (S) - Dlouhá, Přírodní Počet ks: 1 Pořádně savá vkládací plenka je základ každé látkovací výbavy. Používá se pro zvýšení savosti absorbční části pleny a využijete ji ve všech látkovacích systémech (All in 2, kalhotkových a kapsových plenkách, s českými čtverci atd.) Patentek umístěný v zadní části zajistí, že vkládačka nikam necestuje a je kompatibilní i se systémy jiných výrobců. Díky přírodnímu složení je plenka vhodná i pro děti s citlivou pokožkou, dotyková vrstva je z antibakteriálního bambusovo-biobavlněného froté a střed tvoří 100% vysokogramážní biobavlna - oba materiály mají certifikaci GOTS.
od 105 Kč
Nejlevněji
Pilulka
Do nákupního seznamu
Pilulka