LEANO.cz
BiotechUSA CreaTrans 1000g Citron-Limetka

BiotechUSA CreaTrans 1000g Citron-Limetka

Pro porovnání cen není zařazený žádný obchod
Jít na značku
nebo
Do online lékárny

CreaTrans je moderní kreatinový transportní systém, založený na synergickém efektu látek které obsahuje. Hlavními aktivními složkami jsou - 3 druhy kreatinu s postupným vstřebáváním, komplex 5 aminokyselin sestávající z 3 g BCAA, Carbo vysoce účinný sacharidový komplex kteří kombinuje 3 druhy sacharidů. Díky součinnosti obsažených složek může být výrazně zvýšena výkonnost a schopnost vstřebávání kreatinu.

Podobné zboží

Produkt je základním prvkem pro tvorbu kreatinfosfátu, který slouží coby zdroj energie ve svalových buňkách, v nichž tvoří rovnováhu s ATP.
od 489 Kč
Nejlevněji
Lékárna.cz
Lékárna.cz
Nejčistší mikronizovaný kreatin pro zlepšení sportovních výkonů a růstu svalů. Vhodný pro sportovce usilující o nárůst výbušné síly, pro kulturisty, powerliftery a sprintery.
od 417 Kč
Nejlevněji
Pilulka
Pilulka
Určeno pro fyzicky aktivní jedince a pro silové sportovce. Obohaceno kreatin monohydrátem a vitamínem B6. Obsahuje sladidla.
od 499 Kč
Nejlevněji
Lékárna.cz
Pilulka | Lékárna.cz
Čistý kreatin monohydrát podporuje výkon při cvicích s krátkým časem trvání s výbušnou silou, prováděných s velkou intenzitou, jako je například posilování nebo intervalový kardio trénink. 
od 733 Kč
Nejlevněji
Pilulka
Pilulka