LEANO.cz
Allnature Čočka červená půlená 500 g

Allnature Čočka červená půlená 500 g

Pro porovnání cen není zařazený žádný obchod
Jít na značku
nebo
Do online lékárny

Červená čočka je oblíbenou surovinou pro přípravu polévky či kaše, můžete ji ale připravit i na sladko se smetanou nebo jen uvařenou a vychladlou přidat do salátu.

Podobné zboží

Konopné mazání Mentholka je ideální pro masáž bolavých kloubů, svalů a šlach.  
od 235 Kč
Nejlevněji
Dr. Max
Pilulka | Dr. Max | Lékárna.cz
KOTEX Tampony poskytují spolehlivou ochranu a jejich použití je bezpečné po celou dobu menstruace. Tampony jsou diskrétní. Na rozdíl od vložek se tampony nosí uvnitř těla a tím plní svou funkci, aniž by byly vidět.  
od 39 Kč
Nejlevněji
Dr. Max
Dr. Max | Lékárna.cz | Ageo
Novinka vyvinutá speciálně pro specifické potřeby Vás i Vašeho miminka v období kojení.
od 495 Kč
Nejlevněji
Lékárna.cz
Pilulka | Lékárna.cz | Ageo
Zdravotnický prostředek na obnovu fyziologického pH pochvy, napomáhá zmírnění a odstranění stavů souvisejících s bakteriální vaginózou. Zabraňuje opakování infekcí v pochvě přirozeným způsobem. Vaginální gel pro váš intimní komfort.
od 229 Kč
Nejlevněji
Pilulka
Pilulka | Dr. Max | Lékárna.cz

Popis Allnature Čočka červená půlená 500 g

Allnature Čočka červená půlená pochází z Turecka, odkud se rozšířila do celého světa. Obsahuje velké množství zdraví prospěšných látek, jako jsou bílkoviny, vláknina, železo, selen, fosfor nebo zinek. Červená čočka je již vyloupaná, a proto se lépe tráví a nenadýmá. Nemusí se před vařením namáčet. Použití: Červená čočka se používá k zahušťování pokrmů, na přípravu rizota, placek nebo ji můžete přidat do různých salátů. Má kašovitou konzistenci. Je vhodná do polévek nebo kaší. Čočku přeberte, propláchněte a zalijte vodou v poměru 1:2 (1 hrnek čočky na 2 hrnky vody). Nesolte a přiveďte k varu. V nezakrytém hrnci vařte 5-7 minut, a nakonec přidejte sůl a promíchejte. Složení: Čočka červená půlená. Nutriční hodnoty ve 100 g: Energie:1545kJ/342 kcal. Tuky: 0,8 g, z toho nasycené mastné kyseliny: 0,1 g. Sacharidy: 59 g, z toho cukry: 4,1 g. Bílkoviny: 23 g. Sůl: 0,01 g. Upozornění: Alergeny: Může obsahovat stopy lepku, arašídů, sezamu a skořápkových plodů.