AIRPURE Cinnamon Spice vonná svíčka 510 g

AIRPURE Cinnamon Spice vonná svíčka 510 g

Cena 139
  • Osobní odběr v 1 lékárnách Lékárna.cz zdarma
  • Doručení domů/poštovné 59 Kč
  • Doprava zdarma při nákupu nad 1500 Kč
  • Dostupnost: do týdne

Neodolatelná vůně skořicového cukroví vytvoří příjemnou atmosféru doma i v chladných dnech a podtrhne atmosvéru svátečních dnů.

139.00 139.00 1

Srovnání cen AIRPURE Cinnamon Spice vonná svíčka 510 g

Lékárna.cz

Lékárna.cz
139 Kč
doprava zdarma od 1500 Kč
59 Kč

Podobné zboží

Sluncem provoněná bavlna, kombinovaná se zelenými tóny, bílými květy a špetkou cotrónu. Platinová vůně.
od 463 Kč
Nejlevněji
Ageo
BENU | Lékárna.cz | Notino | Ageo
Hřejivá vůně jablek se skořicí vytvoří příjemnou atmosféru domova i v chladných dnech plných nepříznivého počasí.
od 139 Kč
Nejlevněji
Lékárna.cz
Lékárna.cz
Odplujte na exotický ostrov s překrásnou směsí svěžích a zářivých citrusů, sladkých květinových tónů a kořeněnou vanilkou.
od 229 Kč
Nejlevněji
Lékárna.cz
Lékárna.cz
Něžný dotek vanilky - Provoňte svůj domov originální vůní z dílny Glade by Brise! Tato vonná svíčka je ideální pro vánoční dny pohody, její příjemná vanilková vůně vám pomůže vytvořit sváteční atmosféru.   Uložena je ve skleněné dóze, která nejenom plní dekorační funkci, ale zaručuje i maximálně bezpečné užívání svíčky. Životnost svíčky: Až 52 hodin. Skladování a použití Způsob skladováníTypTrvanlivéPodrobná data Bezpečnostní varováníPoužívejte dle návodu. Nedodržení následujících instrukcí může způsobit požár nebo poranění. Zapálená svíčka musí stát na tepelně odolném povrchu. Osoby s přecitlivělostí na vůně by měly tento výrobek používat s opatrností. Osvěžovače vzduchu nemohou nahradit správné hygienické návyky. Upozornění: Čtěte informace na obale! Škodlivý pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky. Uchovávejte mimo dosah dětí. Odstraňte obsah/obal v rámci tříděného odpadu v souladu se zákonem o odpadech. Obsahuje octabenzone, 1-(1,2,3,4,5,6,7,8-octahydro-2,3,8,8-tetramethyl-2-naphthyl)ethan-1-one, 2-4-tert-butylbenzyl)propionaldehyde. Může vyvolat alergickou reakci.Jazyk produktuHlavní jazyk návodu - čeština Instalační jazyk - češtinaJazyky na baleníČeštinaMaďarštinaSlovenštinaRozklad popisuFunkční jméno - Svíčka Varianta - Maxi něžný dotek vanilky
od 132 Kč
Nejlevněji
Ageo
Lékárna.cz | Ageo