LEANO.cz
Whole Earth BIO Nápoj ZÁZVOR plech 330ml

Whole Earth BIO Nápoj ZÁZVOR plech 330ml

Pro porovnání cen není zařazený žádný obchod
Jít na značku Whole Earth
nebo
Do online lékárny

Whole Earth BIO Zázvor jemně perlivý nápoj je vyroben z přírodních ingrediencí s agávovým sirupem. Neobsahuje umělá barviva a konzervačních látky, cukr (obsahuje cukry přirozeně se vyskytující v použitém ovoci). Je bezlepkový. Vhodný pro vegetariány a vegany. Velikost balení je 330 ml.

Podobné zboží

Bio-šťáva ze švestek, vinných hroznů a meruněk. Chutný, kvalitní a účinný, generacemi ověřený domácí prostředek. Balení obsahuje 500 ml.
od 179 Kč
Nejlevněji
BENU
Do nákupního seznamu
BENU
Bio-šťáva vylisovaná z čerstvé červené řepy s vysoký obsahem betacyaninu může pozitivně ovlivnit vysoký krevní tlak, podporovat imunitu organizmu a aktivovat kyslík při buněčném dýchaní. Má dobrý účinek na krev, krevní hodnoty a cévní systém.
od 119 Kč
Nejlevněji
BENU
Do nákupního seznamu
BENU | Lékárna.cz
Biotta Breuss Original BIO je směs bio-zeleninových šťáv. Ideální pro denní i týdenní půsty - originální receptura Rudolfa Breusse. Vyvážená směs nejdůležitějších vitálních látek a stopových prvků pro váš organismus během období půstu podle originálního receptu Rudolfa Breusse. Švýcarský bioprodukt.Šťáva je vyrobena z kvalitní vyzrálé zeleniny přímým lisováním.Zelenina je pěstována na vlastní chemicky neošetřované půdě více než 80 let.Není ředěna vodou, nejedná se o zpětně ředěný koncentrát.Není uměle dochucována, dobarvována, doslazována a neobsahuje pomocné a konzervační látky.Šťávy jsou stáčeny pouze do skleněných láhví s nulovou migrací a 100% vzduchotěsnými.Uzávěr lahví je opatřen vlastním značkovým bezpečnostním uzávěrem.Biocertifikováno pro více než 50 zemí světa. Balení obsahuje 500 ml.
od 149 Kč
Nejlevněji
BENU
Do nákupního seznamu
BENU
Chuťově vynikající originální Breussova směs kořenové zeleniny obohacená ovocnými šťávami, doporučená pro každodenní pití. Je zdrojem vitálních látek s vysokým obsahem draslíku.Obsahuje směs šťáv kořenové zeleniny (červená řepa, karotka, celer, ředkev a brambory) Biotta Breuss v kombinaci s ovocnými šťávami z jablka a pomeranče. Výhody:Švýcarský bioprodukt.Šťáva je vyrobena z kvalitní vyzrálé zeleniny přímým lisováním.Zelenina je pěstována na vlastní chemicky neošetřované půdě více než 70 let.Není ředěna vodou, nejedná se o zpětně ředěný koncentrát.Není uměle dochucována, dobarvována, doslazována a neobsahuje pomocné a konzervační látky.Šťávy jsou stáčeny pouze do skleněných láhví s nulovou migrací a 100% vzduchotěsnými.Uzávěr lahví je opatřen značkovým bezpečnostním uzávěrem.Biocertifikováno pro více než 50 zemí světa.Balení obsahuje 500 ml.
od 149 Kč
Nejlevněji
BENU
Do nákupního seznamu
BENU