LEANO.cz
WASCHKÖNIG prací gel pro barevné prádlo 51 dávek 5,3 l

WASCHKÖNIG prací gel pro barevné prádlo 51 dávek 5,3 l

Cena 180
  • Doručení domů/poštovné 89 Kč
  • Doprava zdarma při nákupu nad 1500 Kč
  • Dostupnost: skladem

odrážky Pronbspbarevné prádlo Speciální složení pro odstranění nečistot a skvrn od 20C Chrání tkaniny před poškozením Zachová intenzivní barvy Prací gel je s obsahem složek které chrání váš spotřebič před korozí a usazováním vodního kamene Svěží vůně Není vhodný pro vlnu a hedvábí popis Popis Waschkönig Color je prací gel pro barevné prádlo s formulí pro odstranění nečistot a skvrn již od 20 C při zachování barev Účinně odstraňuje odolné skvrn z tkanin při nízkých teplotách chrání je před poškozením a zanechá příjemnou vůni Gel obsahuje složky které chrání vaši pračku před usazováním vodního kamene a korozí Není vhodný pro vlnu a hedvábí nbsp Použití Doporučené dávkování pro všechny stupně tvrdosti vody viz obal Při praní vždy postupujte podle instrukcí na vašem oblečení obzvláště dodržujte doporučené teploty Návod k použití viz obal

Srovnání cen WASCHKÖNIG prací gel pro barevné prádlo 51 dávek 5,3 l

180 Kč
doprava zdarma od 1500 Kč
89 Kč
179.90 179.90 1

Podobné zboží

Tekutý prací prostředek – Tekutý prací gel vhodný na barevné i bílé prádlo vystačí na 60 praní. Vhodný pro praní v automatické pračce i na ruční praní. Skladujte mimo dosah dětí. Šetrný k přírodě i pokožce. Dermatologicky testováno. Dodržujte pokyny výrobce textilu a doporučené dávkování. Nepřekračujte doporučené množství náplně vaší pračky. Varování: Způsobuje vážné podráždění očí. Uchovávejte mimo dosah dětí. Používejte ochranné brýle/obličejový štít. Po manipulaci důkladně omyjte ruce. Při zasažení očí: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Přetrvává-li podráždění očí: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření. Při požití: Necítíte-li se dobře, volejte Toxikologické informační středisko nebo lékaře. Složení: 5% nebo více, avšak méně než 15% mýdlo, méně než 5% aniontově povrchové aktivní látky, amfoterní povrchově aktivní látky, neiontově povrchově aktivní látky, enzymy, parfém, Benzyl Alcohol, Bronopol, Iodopropynyl Butylcarbamate.
od 295 Kč
Nejlevněji
Lékárna.cz
Lékárna.cz
Obsahuje unikátní pohlcovač pachu zinc ricinoleate, který je používán v přírodních deodorantech.
od 345 Kč
Nejlevněji
Lékárna.cz
Lékárna.cz
Obsahuje speciální hybridní polymer, vyrobený ze 75 % z obnovitelných zdrojů, který pomáhá chránit barvu před vyblednutím a poškozením.
od 299 Kč
Nejlevněji
Lékárna.cz
Lékárna.cz
Speciální prací prostředek na prádlo každodenní potřeby, který omezuje žmolkování a třepení vláken.
od 59 Kč
Nejlevněji
Lékárna.cz
Lékárna.cz | Ageo