LEANO.cz
Walmark Biopron LAKTOBACÍLKY 30 pastilek

Walmark Biopron LAKTOBACÍLKY 30 pastilek

Pro porovnání cen není zařazený žádný obchod
Jít na značku BIOPRON
nebo
Do online lékárny

Cucavé pastilky obsahující probiotika s višňovou příchutí pro děti od 3 let a dospělé. Biopron LAKTOBACÍLKY  představují chutnou alternativu probiotických výrobků. Hlavní podíl obsažených probiotik tvoří bifidobakterie, které jsou důležité zejména pro dětský organismus.

Podobné zboží

Konopné mazání Mentholka je ideální pro masáž bolavých kloubů, svalů a šlach.  
od 235 Kč
Nejlevněji
Dr. Max
Pilulka | Dr. Max | Lékárna.cz
KOTEX Tampony poskytují spolehlivou ochranu a jejich použití je bezpečné po celou dobu menstruace. Tampony jsou diskrétní. Na rozdíl od vložek se tampony nosí uvnitř těla a tím plní svou funkci, aniž by byly vidět.  
od 39 Kč
Nejlevněji
Dr. Max
Dr. Max | Lékárna.cz | Ageo
Novinka vyvinutá speciálně pro specifické potřeby Vás i Vašeho miminka v období kojení.
od 495 Kč
Nejlevněji
Lékárna.cz
Pilulka | Lékárna.cz | Ageo
Zdravotnický prostředek na obnovu fyziologického pH pochvy, napomáhá zmírnění a odstranění stavů souvisejících s bakteriální vaginózou. Zabraňuje opakování infekcí v pochvě přirozeným způsobem. Vaginální gel pro váš intimní komfort.
od 229 Kč
Nejlevněji
Pilulka
Pilulka | Dr. Max | Lékárna.cz

Popis Walmark Biopron LAKTOBACÍLKY 30 pastilek

Biopron Laktobacílky je doplněk stravy ve formě cucavých pastilek, který obsahuje kombinaci 3 probiotických kmenů s vysokým podílem bifidobakterií vhodných zejména pro dětský organismus. Obsažené probiotické kmeny mají vysokou odolnost vůči působení žaludečních a žlučových kyselin, vysokou přilnavost k buňkám střevního epitelu a dlouhou dobu životaschopnosti. Přípravek je určen pro děti od 3 let a dospělé. Vhodné v průběhu a po užívání antibiotik. Pastilky s višňovou příchutí. Dávkování: Dospělí a děti od 3 let užívají 1 pastilku denně. Pastilku nechte volně rozpustit v ústech. Složení: Bifidobacterium longum 50 %, Lactobacillus acidophilus 40 %, Lactobacillus rhamnosus 1 x 109 CFU (počet živých probiotických mikroorganismů (colony-forming units) v jedné pastilce.