LEANO.cz
Vegan Cheesie Sauce 200g TOPNATUR

Vegan Cheesie Sauce 200g TOPNATUR

Pro porovnání cen není zařazený žádný obchod
Jít na značku
nebo
Do online lékárny

Instantní bezlepková omáčka s příchutí sýru vhodná k dochucení těstovin, nachos a dalších oblíbených pokrmů. Neobsahuje vejce ani mléko a je vyrobena ze 100% rostlinných surovin. Každé balení obsahuje až 8 porcí omáčky.

Podobné zboží

GF Proteinová ovesná kaše bezlepková banánová 500g Vhodná pro bezlepkovou dietu. Obsahuje kvalitní mléčný protein. Obsahuje prvotřídní kakao ze Švýcarska. Vynikající stravitelnost, jemná krémová chuť. Nízký glykemický index, vhodná pro redukční dietu. Bez konzervantů, chemických barviv a stabilizátorů. Použita pouze přírodní aroma a přírodně identická aroma.
od 229 Kč
Nejlevněji
Pilulka
Pilulka
GF Proteinová ovesná kaše bezlepková kakaová 500g Vhodná pro bezlepkovou dietu. Obsahuje kvalitní mléčný protein. Obsahuje prvotřídní kakao ze Švýcarska. Vynikající stravitelnost, jemná krémová chuť. Nízký glykemický index, vhodná pro redukční dietu. Bez konzervantů, chemických barviv a stabilizátorů. Použita pouze přírodní aroma a přírodně identická aroma.
od 224 Kč
Nejlevněji
Lékárna.cz
Pilulka | Lékárna.cz
GF Proteinová pohanková kaše bezlepková vanilka 500g Vhodná pro bezlepkovou dietu. Obsahuje kvalitní mléčný protein. Obsahuje prvotřídní kakao ze Švýcarska. Vynikající stravitelnost, jemná krémová chuť. Nízký glykemický index, vhodná pro redukční dietu. Bez konzervantů, chemických barviv a stabilizátorů. Použita pouze přírodní aroma a přírodně identická aroma.
od 249 Kč
Nejlevněji
Pilulka
Pilulka
Rychlá jáhlová kaše bez lepku a laktózy Vhodná pro doplnění energie. Vhodná pro bezlepkovou dietu. Vhodná pro bezlaktózovou dietu. Slazeno Nutrizem a Palatinózou. Vhodná pro vegetariány a vegany. Vynikající stravitelnost, jemná krémová chuť. Bez konzervantů, chemických barviv a stabilizátorů.
od 137 Kč
Nejlevněji
Pilulka
Pilulka

Popis Vegan Cheesie Sauce 200g TOPNATUR

Bezlepková omáčka se sýrovou příchutí, kterou připravíte během chviličky. Neobsahuje vejce ani mléko a je vyrobena ze 100% rostlinných surovin. Výborně chutná například k těstovinám, opečeným bramborám nebo nachos. Každé balení obsahuje až 8 porcí omáčky. Hlavní vlastnosti: vhodné pro vegany vhodné pro osoby s intolerancí na lepek neobsahuje kasein ani laktózu neobsahuje geneticky modifikované suroviny Složení: Bramborový škrob, rýžová mouka instantní, bramborová kaše (sušené brambory, emulgátor: mono- a diglyceridy mastných kyselin, regulátor kyselosti: kyselina citrónová, konzervanty: siřičitan sodný, hydrogensiřičitan sodný, stabilizátor: dihydrogenfosforečnan sodný, barvivo: kurkumin), sůl, zeleninový bujón (sůl, glukózový sirup, kvasniční extrakt, cukr, aroma, sušená mrkev, sušená cibule, sušená petrželová nať, koření, extrakty z koření), aroma, pepř mletý, barvivo: betakaroten.