LEANO.cz
Uniospharma Super Lecit.1250mg tob.100+Activin 30

Uniospharma Super Lecit.1250mg tob.100+Activin 30

Pro porovnání cen není zařazený žádný obchod
Jít na značku
nebo
Do online lékárny

Přípravek s názvem Super LECITIN s dolomitem a vitaminy B2 a B6 je unikátní kombinace, kde vápník, který je obsažen v přítomném dolomitu, vyrovnává vysoký obsah fosforu v lecitinu. Přípravek Activin je výtažek ze zrn červeného hroznového vína. Svým účinkem je activin řazen mezi antioxidanty.

Podobné zboží

Guarana přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání, proto ji doporučujeme užívat především v období s potřebou maximální koncentrace.
od 165 Kč
Nejlevněji
Dr. Max
Do nákupního seznamu
Dr. Max | BENU | Lékárna.cz
Piracetam je lék, který se používá ke zlepšení mozkových funkcí (tzv. nootropní látka). Piracetam AL se používá k léčbě příznaků chronického zhoršení funkcí mozku u dospělých jako součást celkové léčby u syndromů demence. Čtěte pozorně příbalový leták.
od 269 Kč
Nejlevněji
Pilulka
Do nákupního seznamu
Dr. Max | BENU | Lékárna.cz | Pilulka | Ageo
PREVAPIS JUNIOR ústní sprej obsahuje extrakt z řepíku, šťávu z aceroly a esenciální olej z kůry citronu. Praktický rozprašovač umožňuje snadnou a cílenou aplikaci do krku. Neobsahuje alkohol a jeho lahodnou jahodovou příchuť ocení hlavně děti.
od 139 Kč
Nejlevněji
BENU
Do nákupního seznamu
BENU
ArginMaca ArginMaca vyhledávají lidé orientovaní na: - Zdroj energie - Stimulant libida - Podpoření fyzického i duševního výkonu - Zvýšením klidové hladiny růstového hormonu Aminokyselina L-arginin je vyhledávána zejména pro syntézu oxidu dusnatého (NO) a s tím spojené lepší rozšíření cév, díky kterému dojde k zvýšení krevního průtoku. Kořen Macy peruánské se užívá již tisíce let. Už staří Inkové jej používali pro zlepšení své kondice.
od 122 Kč
Nejlevněji
Lékárna.cz
Do nákupního seznamu
Lékárna.cz