Twin Lotus Kids Orange - bylinná dětská zubní pasta pomeranč 35ml

Twin Lotus Kids Orange - bylinná dětská zubní pasta pomeranč 35ml

Cena 69
  • Doručení domů/poštovné 75 Kč
  • Doprava zdarma při nákupu nad 999 Kč
  • Dostupnost: skladem

Tato bylinna detska zubní pasta Twin Lotus Kids Orange je tvořená jemnou a bezpečnou bylinnou  směsí. Bylinní dětská zubní pasta poskytuje účinné čistění zubů a šetrné ošetření dásní vašich dětí. Sladká chuť, je tvořená extraktem z lékořice a nejenže nespůsobuje zubní kaz, ale navíc  výrazně snižuje akumulaci škodlivých bakterií v ústní dutině. Celý popis

Srovnání cen Twin Lotus Kids Orange - bylinná dětská zubní pasta pomeranč 35ml

69 Kč
doprava zdarma od 999 Kč
75 Kč
79 Kč
doprava zdarma od 999 Kč
89 Kč
89 Kč
doprava zdarma od 999 Kč
79 Kč
97 Kč
doprava zdarma od 1499 Kč
79 Kč
69.00 97.00 4

Podobné zboží

PREVAPIS JUNIOR sirup tus je doplněk stravy s jedinečným propolisem E.P.I.D.®, myrtou a eukalyptovým medem, citrónovým a pomerančovým esenciálním olejem. Tyto látky mají balzamický a ochranný vliv na horní cesty dýchací u dětí.
od 259 Kč
Nejlevněji
DocSimon
BENU | Pilulka | Lékárna.cz | DocSimon
Nutrilon 3 Vanilla je správnou volbou pokračovacího mléka pro Vaše dítě, pokud již není nebo nemůže být kojeno. Je batolecí mléčná výživa v prášku s vanilkovou příchutí, od ukončeného 12. měsíce.
od 1 039 Kč
Nejlevněji
Pilulka
Pilulka
Kvalitní látkové osušky T-tomi s moderním barevným potiskem vyrobené z vysokogramážní bavlny spojené s jemným flanelem je možné využít nejen jako klasickou osušku na osušení miminka, ale i jako prostěradlo do kočárků a postýlek, nebo také jako lehkou přikrývku a na jiné všestranné využití. Velkou výhodou je skladnost osušky a rychle schnoucí materiál, který je velmi příjemný k dětské pokožce a nejen děti ocení moderní a zajímavý potisk těchto osušek.
od 239 Kč
Nejlevněji
Pilulka
Pilulka | Dr. Max | Lékárna.cz
Ultrarychlý infračervený teploměr Miniland změří teplotu i puls. Měření teploty na čele nebo v uchu dítěte trvá pouhou jednu sekundu. Po přiložení palce dokáže do 15 sekund změřit i váš puls. 
od 1 139 Kč
Nejlevněji
Pilulka
Pilulka | Dr. Max

Popis Twin Lotus Kids Orange - bylinná dětská zubní pasta pomeranč 35ml

Pečovat o dětské zoubky a vypěstovat u dětí zdravý návyk na pravidelné čištění zubů je důležité již od útlého věku. Hledáte zubní pastu, která by vašemu dítěti chutnala a zároveň účinně pečovala o jeho ústní dutinu? Vyzkoušejte dětskou bylinnou zubní pastu Twin Lotus pomeranč. Je vhodná pro děti již od 2 let. Má 100% přírodní, jemné bylinné složení. Sladká chuť lékořice nezpůsobuje zubní kaz, pasta neobsahuje fluorid, SLS ani cukr. Ovocné enzymy napomáhají odstraňovat proteinové skvrny z potravin a mléka, které způsobují zubní kaz a zápach z úst. Podílejí se také na návratnosti minerálů na zubní sklovinu, čímž zabraňují kazivosti. Extrakt z lékořice působí jako přírodní sladidlo a významným způsobem snižuje množení škodlivých bakterií v ústech. Výtažek z pomeranče zvlhčuje sliznice a udržuje zdravé dásně.