LEANO.cz
TIGI Catwalk Curlesque Curl Collection (Curls Rock Amplifier Cream) Krém pro vlnité a trvalené vlasy 150 ml

TIGI Catwalk Curlesque Curl Collection (Curls Rock Amplifier Cream) Krém pro vlnité a trvalené vlasy 150 ml

Pro porovnání cen není zařazený žádný obchod
Jít na značku TIGI
nebo
Do online lékárny

Krém na přirozeně vlnité a vlasy po trvalé dodává vlasům objem, pevnost a nádherný lesk. Zvýrazňuje přirozenou krásu vlasů, které zanechává regenerované a zdravé. Krém lehce tuží a zachovává tak požadovaný tvar účesu. Pomocí vitaminu B5 maximálně vyživuje vlasová vlákna a pokožku hlavy. Chrání vlasy proti nežádoucím účinkům tepla při jejich úpravě fénováním, zabraňuje vysušování a lámání vlasů. Krém vlasy rozjasní a prostřednictvím esenciálních olejů na nich zanechá brilantní lesk. Netrapte se s neposlušnými kudrnami, používejte krém na vlasy jedinečné kosmetické řady Catwalk!

Podobné zboží

Balzám pro narovnání vlasů Picture Perfect Hair Gloss redukuje krepatění vlasů, vlasy uhlazuje a zanechává je hedvábně jemné a lesklé. Chrání vlasy proti vzdušné vlhkosti a vlasy nezatěžuje. PopisVlastnosti: balzám pro krepaté vlasy, uhlazuje vlasy, redukuje jejich krepatění, chrání je před vzdušnou vlhkostí, dodává vlasům jemnost a lesk. Jak používatAplikujte malé množství na suché vlasy. 
od 286 Kč
Nejlevněji
Notino
Notino
Popis Créme Magistral je vyživující denní krém pro suché a zcitlivělé vlasy. Hloubkově vyživí vlasy od kořínků po konečky.
od 667 Kč
Nejlevněji
Notino
Notino
Ideálně se hodí pro péči o oslabené, obarvené a melírované vlasy nebo o vlasy po chemické trvalé. Potahuje povrch vlasů ochrannou vrstvou, vytváří vyhlazující účinek, vlasy srovnává a zpevňuje, ulehčuje jejich rozčesávání.
od 156 Kč
Nejlevněji
Notino
Pilulka | Lékárna.cz | Notino
Okamžitý regenerační balsám Elseve (Total Repair 5 Expres balzám) je tajemství regenerovaných a skvěle upravených vlasů!
od 109 Kč
Nejlevněji
Lékárna.cz
Pilulka | Lékárna.cz | Notino