LEANO.cz
TIGI Bed Head Superstar (Queen for a Day Thickening Spray) Sprej pro objem 311 ml

TIGI Bed Head Superstar (Queen for a Day Thickening Spray) Sprej pro objem 311 ml

Pro porovnání cen není zařazený žádný obchod
Jít na značku TIGI
nebo
Do online lékárny

Sprej pro objem a tvar účesu vám pomůže vytvořit dokonalý vzhled super hvězdy. Jedinečným způsobem dodá vlasům objem a zafixuje je silnějším stupněm fixace. Sprej patří do stylingové řady vlasové kosmetiky Tigi Bed Head, která umožňuje tvorbu módních účesů a zajištění jejich dlouhého trvání. Přípravek dodává vlasům sílu a pružnost bez slepování a jejich zatížení. Zanechává vlasy bohatší, perfektně pružné a se zdravým vzhledem. Sprej navrací vlasům energii, objem i požadovaný tvar a obsahuje UV filtr, který chrání vlasy před slunečním zářením. Používejte vlasový sprej, se kterým budete královnou každého dne!

Podobné zboží

Keramická kulma Remington Ci96w1 Silk Curling Wand v konickém tvaru Vám umožní dosáhnout luxusních spirálových loken a ušetří Váš čas i peníze strávený v kadeřnickém salonu. Ať už je váš typ vlasů jakýkoliv s konickou kumou Remington z řady Silk lze transformovat své vlasy do volných hedvábných kadeří či do okouzlujících spirál.
od 704 Kč
Nejlevněji
Notino
Notino
Lee Stafford Styling tvarující tmel na vlasy 50 ml
od 168 Kč
Nejlevněji
Notino
Notino
Alfaparf Milano Style Stories The Range Texturizing stylingový gel s jemně tužicím efektem pro zvětšení objemu Texturizing Gel 150 ml
od 237 Kč
Nejlevněji
Notino
Notino
Rozjasňující vůně do vlasů dodá vašim vlasům nádhernou vůni, hladkost, jiskru a lesk. Mějte tento parfém na vlasy vždy při sobě, ať už jdete do práce, do společnosti nebo kamkoliv jinam. S jeho pomocí vykouzlíte intenzivní lesk! PopisVlastnosti: vůně do vlasů, snadná aplikace, dodává účesu intenzivní lesk, uhlazuje vlasy, dodává jim hebkost. Jak používatNastříkejte po celé délce vlasů.
od 234 Kč
Nejlevněji
Notino
Notino