LEANO.cz
Theraflu Forte horký nápoj 10 sáčků

Theraflu Forte horký nápoj 10 sáčků

Pro porovnání cen není zařazený žádný obchod
Jít na značku Theraflu
nebo
Do online lékárny

Theraflu Forte je léčivý přípravek, který obsahuje 3 účinné látky (paracetamol, fenylefrin a guajfenesin). Krátkodobě ulevuje od příznaků nachlazení a chřipky, jako jsou mírné až středně silné bolesti, horečka, ucpaný nos a vlhký, produktivní kašel. Přípravek Theraflu Forte se používá k úlevě od příznaků akutního zánětu horních cest dýchacích, zimnice a chřipky, pokud jsou kombinované s bolestí nebo horečkou a překrvením nosní sliznice. Přípravek také usnadňuje vykašlávání při produktivním kašli. Horký nápoj Theraflu Forte mohou užívat dospělí a dospívající od 16 let s tělesnou hmotností od 50 kg. Dávkování: Dospělí a dospívající od 16 let (s tělesnou hmotností od 50 kg) užívají 1 sáček každé 4 až 6 hodin podle potřeby. Celková denní dávka nemá překročit 3 sáčky během 24 hodiny (1 sáček 3 x denně). Sáček se rozpustí v hrnku horké, ale ne vařící vody (250 ml) a vypije se ještě teplý. Doba trvání léčby nemá překročit 3 dny. Složení: Léčivé látky jsou paracetamolum 1000 mg, ...

Podobné zboží

Účinné látky: Paracetamol a Fenylefrin hydrochlorid. PARALEN GRIP HORKÝ NÁPOJ je určen k odstranění příznaků chřipky a nachlazení, včetně horečky, bolesti hlavy, bolesti v krku, bolesti svalů a kloubů, uvolňuje ucpaný nos a vedlejší nosní dutiny a tím usnadňuje dýchání.
od 197 Kč
Nejlevněji
Lékárna.cz
Do nákupního seznamu
Dr. Max | Lékárna.cz
Účinné látky: Paracetamol a Fenylefrin hydrochlorid. PARALEN GRIP HORKÝ NÁPOJ je určen k odstranění příznaků chřipky a nachlazení, včetně horečky, bolesti hlavy, bolesti v krku, bolesti svalů a kloubů, uvolňuje ucpaný nos a vedlejší nosní dutiny a tím usnadňuje dýchání.
od 197 Kč
Nejlevněji
Lékárna.cz
Do nákupního seznamu
Dr. Max | Lékárna.cz
POZOR Nové složení! STOP nepříjemným HEMOROIDŮM.HEMOSTOP GEL je Účinný přírodní přípravek s vyváženým složením extraktů léčivých bylin s protizánětlivým a antimikrobiálním účinkem.
od 165 Kč
Nejlevněji
Chytrá lékárna
Do nákupního seznamu
Pilulka | Chytrá lékárna | Dr. Max | Lékárna.cz
POZOR Nové složení! STOP nepříjemným HEMOROIDŮM.HEMOSTOP GEL je Účinný přírodní přípravek s vyváženým složením extraktů léčivých bylin s protizánětlivým a antimikrobiálním účinkem.
od 165 Kč
Nejlevněji
Chytrá lékárna
Do nákupního seznamu
Pilulka | Chytrá lékárna | Dr. Max | Lékárna.cz

Popis Theraflu Forte horký nápoj 10 sáčků

Theraflu Forte je léčivý přípravek, který obsahuje 3 účinné látky (paracetamol, fenylefrin a guajfenesin). Krátkodobě ulevuje od příznaků nachlazení a chřipky, jako jsou mírné až středně silné bolesti, horečka, ucpaný nos a vlhký, produktivní kašel. Přípravek Theraflu Forte se používá k úlevě od příznaků akutního zánětu horních cest dýchacích, zimnice a chřipky, pokud jsou kombinované s bolestí nebo horečkou a překrvením nosní sliznice. Přípravek také usnadňuje vykašlávání při produktivním kašli. Horký nápoj Theraflu Forte mohou užívat dospělí a dospívající od 16 let s tělesnou hmotností od 50 kg. Dávkování: Dospělí a dospívající od 16 let (s tělesnou hmotností od 50 kg) užívají 1 sáček každé 4 až 6 hodin podle potřeby. Celková denní dávka nemá překročit 3 sáčky během 24 hodiny (1 sáček 3 x denně). Sáček se rozpustí v hrnku horké, ale ne vařící vody (250 ml) a vypije se ještě teplý. Doba trvání léčby nemá překročit 3 dny.