LEANO.cz
The Simpsons Multivitaminy v plechové dóze

The Simpsons Multivitaminy v plechové dóze

Pro porovnání cen není zařazený žádný obchod
Jít na značku
nebo
Do online lékárny

Hustý vitaminy pro školáky, nyní v dárkové plechové krabičte, 50 želé + kolostrum 45 tablet, skvělé ovocné příchutě

Podobné zboží

Konopné mazání Mentholka je ideální pro masáž bolavých kloubů, svalů a šlach.  
od 229 Kč
Nejlevněji
Pilulka
Pilulka | Dr. Max | Lékárna.cz
KOTEX Tampony poskytují spolehlivou ochranu a jejich použití je bezpečné po celou dobu menstruace. Tampony jsou diskrétní. Na rozdíl od vložek se tampony nosí uvnitř těla a tím plní svou funkci, aniž by byly vidět.  
od 39 Kč
Nejlevněji
Dr. Max
Dr. Max | Lékárna.cz | Ageo
Novinka vyvinutá speciálně pro specifické potřeby Vás i Vašeho miminka v období kojení.
od 495 Kč
Nejlevněji
Lékárna.cz
Pilulka | Lékárna.cz | Ageo
Zdravotnický prostředek na obnovu fyziologického pH pochvy, napomáhá zmírnění a odstranění stavů souvisejících s bakteriální vaginózou. Zabraňuje opakování infekcí v pochvě přirozeným způsobem. Vaginální gel pro váš intimní komfort.
od 229 Kč
Nejlevněji
Dr. Max
Pilulka | Dr. Max | Lékárna.cz

Popis The Simpsons Multivitaminy v plechové dóze

Vitaminy pro každý den. Nyní v dárkové plechové dóze, která obsahuje Multivitamin želé a Multivitamin kolostrum se skvělými ovocnými příchutěmi. Vhodné nejen pro děti od 3 let, ale i dospělé. Multivitamin želé Cítíte, že potřebujete povzbudit? Vyzkoušejte multivitamin ve formě želé ve tvaru ovoce s vynikajícími ovocnými příchutěmi (grep, jahoda + malina, pomeranč, citron, jablko). Doplněk stravy pro děti od 3 let. Multivitamin + kolostrum Vyvážený poměr 11 důležitých vitaminů a kolostra v cucavých tabletách s vynikající ovocnou chutí (meruňka, borůvka, lesní jahoda). Doplněk stravy se sladidly a hroznovým cukrem. Vitaminy skupiny B, vitamin C a zinek přispívají k normální funkci imunitního systému. Vitamin D3 je potřebný pro normální růst a vývin kostí u dětí. Kolostrum (mlezivo) je tzv. prvotní mléko, které je první potravou novorozence. Dodává mu vitaminy, minerální látky, stopové prvky, bílkoviny, růstové faktory a protilátky a stimuluje tak jeho imunitu.