LEANO.cz
Slim Noodles THAI STYLE 270g

Slim Noodles THAI STYLE 270g

Pro porovnání cen není zařazený žádný obchod
Jít na značku
nebo
Do online lékárny

Slim Noodles je nízkokalorický výrobek a náhražka těstovin. Je vyrobená spojením ovesné vlákniny a mouky z rostliny konjak. Je vhodná pro lidi se speciálními výživovými potřebami, jako jsou celiaci, vegetariáni a vegani. Je samozřejmě vhodná pro redukční režim. Obsahuje až o neuvěřitelných 94% kalorií méně než běžné těstoviny či rýže, a je přirozeným zdrojem glukomannanu - látky, používané ve výživových doplňcích na hubnutí. Největší předností obsaženého konjaku je, že vás opravdu zasytí. Přitom se jedná prakticky pouze o vlákninu, která jen projde organismem, pomůže vyčistit střeva a nemá téměř žádné kalorie.

Podobné zboží

Bezlepkové těstoviny dětské v BIO kvalitě z kukuřice, čočky, rýže a mrkve jsou obohacené o minerály a vitaminy. Buďte silní jako lev! 
od 41 Kč
Nejlevněji
Lékárna.cz
Lékárna.cz
Bezlepkové těstoviny dětské v BIO kvalitě z kukuřice, čiroku a rýže jsou obohacené o minerály a vitamíny. Buďte rychlí jako zebra!
od 37 Kč
Nejlevněji
Lékárna.cz
Lékárna.cz
Proteinové bezvaječné těstoviny sušené jsou připravené z čočkové a kukuřičné mouky, doplněné přídavkem hrachového proteinu. Neobsahují lepek.
od 46 Kč
Nejlevněji
Lékárna.cz
Lékárna.cz
Vlasové nudle 250 g - bezlepková potravina určená pro všechny pacienty, kteří dodržují bezlepkovou dietu.
od 35 Kč
Nejlevněji
BENU
Pilulka | Lékárna.cz | BENU