Šidítko 3-6m silikonové dynamické LOVI RABBIT 2ks

Šidítko 3-6m silikonové dynamické LOVI RABBIT 2ks

Cena 130
  • Doručení domů/poštovné 119 Kč
  • Doprava zdarma při nákupu nad 1999 Kč
  • Dostupnost: skladem

Silikonové symetrické dynamické šidítko LOVI bylo vytvořeno ve spolupráci s neurologopedy s cílem zajistit přirozený a zdravý vývoj zubního patra, zubů a dásní dítěte. Neobsahuje BPA. V balení 2ks.

Srovnání cen Šidítko 3-6m silikonové dynamické LOVI RABBIT 2ks

130 Kč
doprava zdarma od 1999 Kč
119 Kč
133 Kč
doprava zdarma od 999 Kč
89 Kč
142 Kč
doprava zdarma od 1500 Kč
59 Kč
130.00 142.00 3

Podobné zboží

Novorozenecký dudlík AVENT NATURAL s variabilním průtokem je určen pro děti od 3 měsíců. Průtok dudlíku se reguluje natočením lahvičky v ústech. Přirozený tvar prsu zajišťuje přirozené přisatí dítěte. Bez obsahu BPA. 
od 175 Kč
Nejlevněji
DocSimon
DocSimon
Dudlík řady Physio představuje aktivní ortodontický uklidňující dudlík. Drobné výběžky na dudlíku napodobují přirozené zvrásnění podnebí a jsou referenčním bodem pro jazyk během sání a polykání. 
od 119 Kč
Nejlevněji
Pilulka
Pilulka
Ortodontické, symetrické stlačitelné šidítko AVENT bez obsahu BPA respektuje přirozený vývoj patra, zubů a dásní dítěte. Vyrobeno ze silikonu, bez chuti a zápachu. Lze sterilizovat i mýt v myčce. Pro děti od 6 do 18 měsíců. K dispozici i v modré barvě.  V prodeji více barevných variací. Požadovanou barvu, prosíme, uveďte do poznámky v objednávce.  Ilustrační foto.
od 155 Kč
Nejlevněji
DocSimon
Dr. Max | Lékárna.cz | DocSimon | Feedo
BABY NOVA Dudlík tvarovaný s kroužkem je vhodný pro děti od 6 měsíců. Obsahuje kroužek pro snadné uchopení a je vyroben s vysoce odolného silikonu. Pokud vašemu dítěti rostou zoubky, měli byste kontrolovat dudlík, jestli není poškozen od ostrých zoubků. Pokud dítě do silikonu kouše, má omezenou životnost. Kvalitní vysoce odolný silikon Kroužek pro snadné uchopení Použití: Dudlík můžete vyvařovat ve vroucí vodě po dobu 30 sekund nebo v příslušném sterilizátoru. Občas proveďte ruční tahový test. Dudlík se po natažení musí vrátit do původní polohy. Pokud se na povrchu objeví prasklinky, dudlík vyměňte. Do poznámky k objednávce uveďte, zda požadujete barevnou variantu pro holku nebo pro kluka.
od 65 Kč
Nejlevněji
Dr. Max
Dr. Max