LEANO.cz
Scholl Light LEGS Kompresní punčochové kalhoty vel.S černé

Scholl Light LEGS Kompresní punčochové kalhoty vel.S černé

Pro porovnání cen není zařazený žádný obchod
Jít na značku SCHOLL
nebo
Do online lékárny

Scholl Light Legs kompresní punčochové kalhoty napomáhají oživit cirkulaci krevního oběhu a perfektně tvarují nohy. 

Podobné zboží

Elegantní matné kompresivní punčochy jsou vyrobeny z velmi jemného úpletu s vysokým podílem microvlákna. Obsahují pokročilou antibakteriální a protiplísňovou úpravu Micro Protection, která zabraňuje především růstu plísní, bakterií a dalších nežádoucích mikroorganismů a tím i vzniku nepříjemných pachů. Pomáhají udržovat přirozené prostředí na pokožce. Punčochy jsou vhodné i pro citlivou pokožku. Podporují cirkulaci krve v nohou a úspěšně tak napomáhají při léčbě křečových žil. Balení obsahuje stehenní punčochy velikosti 5 bez špičky.
od 813 Kč
Nejlevněji
BENU
Do nákupního seznamu
BENU
Elegantní matné kompresivní lýtkové punčochy MAXIS® MICRO jsou vyrobeny z velmi jemného úpletu s vysokým podílem mikrovlákna a obsahují pokročilou antibakteriální a protiplísňovou úpravu MICRO PROTECTION. Provedení se špičkou nebo bez. V barvě bronz. Velikost: 7K.
od 501 Kč
Nejlevněji
BENU
Do nákupního seznamu
BENU
Kompresivní kolenní díl z polyamidového vlákna.
od 138 Kč
Nejlevněji
BENU
Do nákupního seznamu
BENU | Pilulka
Kompresivní kolenní díl z polyamidového vlákna.
od 138 Kč
Nejlevněji
BENU
Do nákupního seznamu
BENU | Pilulka

Popis Scholl Light LEGS Kompresní punčochové kalhoty vel.S černé

Spoustu žen trápí těžké a unavené nohy. Kompresní punčochové kalhoty SCHOLL Light Legs o síle 60 DEN si okamžitě zamilujete, protože vás těchto nepříjemných pocitů pomůžou zbavit. Technologie Scholl Fibre firm zajišťuje postupnou kompresi po celé délce nohy – silnější v oblasti kotníku a slabší směrem nahoru až k pasu. Tato mírná komprese pomáhá zlepšit cirkulaci krve, která se díky tomu nedrží v žilách v nepříjemně vysokém množství, jež způsobuje pocit těžkých a unavených nohou. Kompresní punčochové kalhoty nevyžadují lékařský předpis. Pohodlí máte zaručeno po celý den, problém není ani nošení delší než 8 hodin. Úleva pak přetrvává i večer. Luxusní materiály i vzhled Samotná praktičnost by nestačila – u punčochových kalhot je obzvlášť důležitý také prémiový vzhled. SCHOLL Light Legs jsou vyrobené z mimořádně pohodlné kombinace polyamidu (77 %) a elastanu (23 %) a dostupné v různých barvách. Materiál je natolik kvalitní, že vydrží až 100 vyprání bez ztráty pružnosti a barvy.