LEANO.cz
Sanorin Virustop 15ml

Sanorin Virustop 15ml

Pro porovnání cen není zařazený žádný obchod
Jít na značku SANORIN
nebo
Do online lékárny

Nosní sprej pomáhá zastavit rozvinutí běžné rýmy a ulevuje od příznaků rýmy. V nosní dutině vytváří prostředí s nízkým pH, které je nepříznivé pro viry, a dále tvoří ochranný povlak na nosním epitelu. Zabraňuje množení virů a postupu onemocnění.

Podobné zboží

Účinné látky: Paracetamol a Fenylefrin hydrochlorid. PARALEN GRIP HORKÝ NÁPOJ je určen k odstranění příznaků chřipky a nachlazení, včetně horečky, bolesti hlavy, bolesti v krku, bolesti svalů a kloubů, uvolňuje ucpaný nos a vedlejší nosní dutiny a tím usnadňuje dýchání.
od 89 Kč
Nejlevněji
Lékárna Matěj
Pilulka | Dr. Max | Lékárna.cz | Lékárna Matěj
Paracetamol, léčivá látka přípravku PARALEN 500 tablety, působí proti bolesti a snižuje zvýšenou tělesnou teplotu
od 42 Kč
Nejlevněji
Lékárna.cz
Dr. Max | Lékárna.cz
Wobenzym je registrovaný léčivý přípravek, který má schopnost ovlivňovat imunitu a usnadňovat hojení zánětů, bolesti a otoků. Pomáhá například i zkrátit dobu rekonvalescence po operaci. Jeho účinnost je podložena dlouhým vědeckým výzkumem a řadou kontrolovaných klinických studií.
od 1 099 Kč
Nejlevněji
Dr. Max
Dr. Max | Lékárna.cz
Účinné látky: paracetamol a fenylefrin hydrochlorid. Vicks SymptoMed Forte citrón ulevuje od příznaků nachlazení a chřipky, jako jsou bolest hlavy, celkové bolesti, bolesti v krku, ucpaný nos a horečka. Účinkuje proti bolesti a horečce. Redukuje otok nosní sliznice a uvolňuje ucpaný nos.  
od 132 Kč
Nejlevněji
Pilulka
Pilulka | Dr. Max | Lékárna.cz

Popis Sanorin Virustop 15ml

Sanorin Virustop vytváří v nosní dutině prostředí nepříznivé pro viry, tím zabraňuje množení virů a rozvinutí onemocnění. Ulevuje od příznaků běžné rýmy. Sanorin Virustop doporučujeme používat při prvních příznacích rýmy (ucpaný nos, škrábání v krku). Nosní sprej mohou používat dospělí a děti od 12 let, těhotné i kojící ženy. tvoří ochranný povlak na nosním epitelu čistí nosní dutinu a odmývá patogeny pryč podporuje tvorbu hlenu a jeho odstranění z nosní dutiny regeneruje podrážděnou nosní sliznici Dávkování: Aplikujte 3 vstřiky do každé nosní dírky až 4x denně. Mezi aplikacemi by měl být interval 4 hodin. Pro optimální výsledky pokračujte v podávání ještě 2 dny po odeznění příznaků. Složení: Dexpanthenol, L-pyroglutamová kyselina, kyselina jantarová, hydroxypropylmethylcelulóza, sukcinát disodný, polysorbat 80, sukralóza, eukalyptový olej, fenethylalkohol, voda. Upozornění: Přípravek nepoužívejte, pokud jste alergičtí na některou z jeho složek.