LEANO.cz
Rexona Clinical Confidence kuličkový antiperspirant  50 ml

Rexona Clinical Confidence kuličkový antiperspirant 50 ml

Pro porovnání cen není zařazený žádný obchod
Jít na značku Rexona
nebo
Do online lékárny

Popis Rexona Clinical nabízí 3krát větší ochranu než běžné antiperspiranty. Technologie TRIsolid klinického antiperspirantu zajistí mnohem větší ochranu než běžné antiperspiranty. Skladování a použití Způsob skladováníTypTrvanlivéPříprava a použitíVečerní aplikace výrobku zajistí optimální účinek, protože Rexona Maximum Protection se nejlépe aktivuje při klidové teplotě vašeho těla. Neaplikujte na podrážděnou nebo poškozenou kůži. Podrobná data Jazyk produktuHlavní jazyk návodu - čeština Instalační jazyk - češtinaJazyky na baleníČeštinaHolandštinaEstonštinaFinštinaFrancouzštinaNěmčinaPolštinaSlovenštinaSlovinštinaOstatníRozklad popisuFunkční jméno - Antiperspirant Varianta - Confidence kuličkový

Podobné zboží

Antiperspirant pomáhá snižovat nadměrné pocení. Vhodný na podpaží, ruce a chodidla. 
od 195 Kč
Nejlevněji
Notino
Do nákupního seznamu
Dr. Max | BENU | Lékárna.cz | Pilulka | Notino
Citrusová vůně zeleného čaje v kombinaci se složením šetrným k pokožce. Po použití Fa Fresh & Dry Green Tea Scent se budete cítit příjemně a svěže.
od 80 Kč
Nejlevněji
Ageo
Do nákupního seznamu
Ageo
Tento antiperspirant perfektně ochrání proti pocení i zápachu. Představuje vynikající ochranu i v nejvypjatelnějších momentech.
od 116 Kč
Nejlevněji
Lékárna.cz
Do nákupního seznamu
Lékárna.cz
Nový 24hodinový deodorant bez hliníku, alkoholu a parabenů pro celodenní pocit svěžesti a sebevědomí. Intenzivně účinkuje proti bakteriím, které způsobují tělesný zápach. Deodorant navíc podpaží šetrně hydratuje a díky absenci barviv nešpiní ani nebarví oblečení.
od 328 Kč
Nejlevněji
Notino
Do nákupního seznamu
Pilulka | Notino | FAnn parfumerie