LEANO.cz
Philips Sonicare HX8438/01 AirFloss Silver - 90 dní záruka vrácení peněz

Philips Sonicare HX8438/01 AirFloss Silver - 90 dní záruka vrácení peněz

Pro porovnání cen není zařazený žádný obchod
Jít na značku
nebo
Do online lékárny

Airfloss Ultra zlepšuje kondici zubů a dásní Philips Sonicare AirFloss Ultra podle klinických studií zlepšuje zdraví dásní stejně jako zubní nit. ** Stav dásní zlepší za pouhé dva týdny. Odstraní až 99,9 % zubního plaku z ošetřených oblastí. Jemným odstraňováním plaku, který čištění neodstranilo, pomáhá zařízení Philips Sonicare AirFloss Ultra předcházet tvorbě kazů mezi zuby. Špičková technologie Vzduchová technologie a technologie mikrokapek kombinuje vzduch a vodu k účinnému, ale jemnému čištění mezi zuby a podél dásní. Nová vysoce výkonná tryska AirFloss Ultra zesiluje účinek naší technologie na bázi vzduchu a mikrokapiček, která je díky tomu účinnější než kdykoli předtím. Proud vody ze zařízení AirFloss Pro můžete upravit podle svých potřeb na jednoduchou, dvojitou nebo trojitou dávku, která se spustí aktivačním tlačítkem. Jednoduché použití Se zařízením AirFloss Ultra vám čistění všech zubů zabere méně než 60 sekund denně. Stačí si zvolit frekvenci dávky (jednoduchou, dvojitou nebo trojitou) a čistit přidržením aktivačního tlačítka pomocí nepřetržitých automatických dávek nebo stisknutím a uvolněním v manuálním režimu. Naplňte nádržku na rukojeti ústní nebo osvěžující vodou, namiřte a stiskněte. Ústní voda vám dodá pocit dokonalé svěžesti a navíc vás zbaví bakterií. Vlastnosti Airfloss Ultra HX8438/01 Výkon čištění Použití běžné nebo ústní vody Automatická nebo manuální dávka Jednoduchá, dvojitá nebo trojitá dávka Pro nejlepší výsledky trysku měňte každých 6 měsíců   Snadné použití Tenký ergonomický design Indikátor baterie: kontrolky LED na rukojeti ukazují úroveň nabití Výdrž baterie: až 3 týdny (v závislosti na použitém nastavení prostřiku) Systém trysky: snadné zaklapnutí a sejmutí Technické údaje Napájení: Baterie nabíjecí Typ baterie: Lithium-iontová Doba nabíjení: úplné nabití za 24 hodin Nabíječka pro více napětí: 100 - 240 V Potřebujete poradit s výběrem zubní sprchy, která by pro vás byla vhodná? Obraťte se nás. * při používání v kombinaci s ručním kartáčkem a antibakteriální ústní vodou u pacientů s lehkým až středním zánětem dásní; AirFloss pomáhá těm, kdo pravidelně nepoužívají zubní nit, vypěstovat denní návyk čištění mezizubních prostor. ** v laboratorní studii, výsledky v praxi se mohou lišit.

Podobné zboží

Náhradní hlavice FlossAction pro zubní kartáčky Oral-B v balení po 4ks. Ideální pro mezizubní prostory. 
od 389 Kč
Nejlevněji
Notino
Do nákupního seznamu
Notino
Moderní design a oslnivé výsledky s naším nejstylovějším sonickým elektrickým zubním kartáčkem Philips Sonicare Diamond Clean.
od 3 999 Kč
Nejlevněji
Notino
Do nákupního seznamu
Notino
Hustě osázená, vysoce kvalitní vlákna odstraní až 7x více plaku než manuální zubní kartáček a díky speciálně zaoblené špičce snadno dosáhnete na zuby v zadní části ústní dutiny.
od 749 Kč
Nejlevněji
Notino
Do nákupního seznamu
Notino
Oral B Pro 750 D16.513.UX CrossAction elektrický zubní kartáček s pouzdrem
od 1 219 Kč
Nejlevněji
Notino
Do nákupního seznamu
Notino