LEANO.cz
Payot Peelingová maska se štítem proti modrému světlu Blue Techni Liss Week-End  1 ks/bal.

Payot Peelingová maska se štítem proti modrému světlu Blue Techni Liss Week-End 1 ks/bal.

Pro porovnání cen není zařazený žádný obchod
Jít na značku Payot
nebo
Do online lékárny

Tato peelingová maska se štítem proti modrému světlu Blue Techni Liss Week-End vyhlazuje vrásky a obnovuje povrch pleti. Je velice praktická i na cesty díky svému úspornému balení a aplikační době jen 15 minut! Složení obsahuje 8 % kyselinu glykolovou, která jemně odstraní odumřelé buňky z pokožky a podpoří jejich obnovu. Recyklovatelná maska ze 100 % přírodní tkaniny v individuálním provedení je ideální pro všechny typy pleti. Tato maska čerpá sílu z bylin, kterou kombinuje s vědeckým výzkumem.  Vlnové délky vyzařované modrým světlem pronikají hluboko do naší pokožky. Nedávné studie upozorňují na souvislost mezi vystavováním se monitorům s modrým světlem a vzhledem pigmentových skvrn a předčasným stárnutím pokožky.PopisAktivní látky: 2 kyseliny hyaluronové - podporují regeneraci pleti a vyhlazují pleť, oligopeptid z ibišku - inhibuje pohyby svalů zodpovědných za výrazné vrásky, jablečníkový extrakt - chrání pleť před účinky modrého světla, zapouzdřený výtažek z Vitexu - vyvažuje kožní metabolismus.  Vlastnosti: peelingová maska, pro všechny typy pleti, regeneruje pleť, navrací pleti mladistvý vzhled, chrání ji před efekty modrého světla z obrazovek počítačů, tabletů a televizí, vyhlazuje vrásky, navrací pleti ztracenou pružnost a vitalitu. Jak používatRozložte masku a odstraňte z ní bílý ochranný povrch, naneste ji na obličej. Nechte působit po dobu 15 minut, poté ji odstraňte a opláchněte obličej vodou.

Podobné zboží

 Intenzivní noční péče proti známkám únavy.
od 635 Kč
Nejlevněji
Notino
Do nákupního seznamu
Pilulka | Notino
 Intenzivní noční péče proti známkám únavy.
od 635 Kč
Nejlevněji
Notino
Do nákupního seznamu
Pilulka | Notino
Koncentrovaný krém k udržení mladé a krásné pleti. Dokonale hydratuje a vyživuje pleť. Krém je perfektní jako podklad pod make-up.
od 156 Kč
Nejlevněji
Notino
Do nákupního seznamu
Dr. Max | Notino
Ideální čisticí pěnící gel pro hloubkové čistění mastné nebo podrážděné pleti. Ozdravuje pokožku. Optimalizovaná koncentrace čisticích složek pro vyšší čisticí účinnost. Lepší kosmetické vlastnosti – jemnější textura, pěnící schopnost, svěžest.
od 384 Kč
Nejlevněji
Notino
Do nákupního seznamu
Dr. Max | BENU | Pilulka | Notino