LEANO.cz
ORIFLAME Noční vyživující krém Milk & Honey Gold 50 ml

ORIFLAME Noční vyživující krém Milk & Honey Gold 50 ml

Pro porovnání cen není zařazený žádný obchod
Jít na značku
nebo
Do online lékárny

Vyživující noční krém dodá pleti intenzivní hydrataci během spánku. A to je po zimě obzvlášť potřeba!

Podobné zboží

 Intenzivní noční péče proti známkám únavy.
od 635 Kč
Nejlevněji
Dr. Max
Do nákupního seznamu
Dr. Max | Pilulka | Lékárna.cz | BENU | Notino
Noční krém s komplexem aminokyselin pomáhá pleti optimalizovat doplňování kolagenu vyhlazjícího vrásky, aby byla pleť každé ráno hladší, méně vrásčitá a vypadala o moho let mladší.
od 1 810 Kč
Nejlevněji
Notino
Do nákupního seznamu
Notino
Nivea® Regenerační noční krém Naturally Good pro regeneraci pleti s 99 % ingrediencí přírodního původu* obsahuje organický arganiový olej a vzácný jojobový a mandlový olej. Zbývající 1 % ingrediencí zajišťuje stabilitu a bezpečnost výrobku. Výsledek: Regeneruje a hýčká pleť během noci. Pleť je ráno pružná a odpočatá. *ingredience pocházejí z přírody a po zpracování si uchovávají více než 50 % své molekulární struktury ( v přirozeném stavu), včetně vody
od 179 Kč
Nejlevněji
Feedo
Do nákupního seznamu
Feedo
 Noční krém na míru pro ženy, jejichž schopnost pokožky regenerovat pleť a udržet si její vitalitu se v průběhu let snížila. Složení nočního krému obohacené o ceramidy, červené plody Schizandry a lněné semínko intenzivně vyživuje pokožku, dodává jí pevnější vzhled a posiluje kožní bariéru přes noc. Hutná textura krému dodává pleti zdravý vzhled plný energie a zdravého rozjasněného tónu. Noc za nocí je pokožka viditelně obnovena, pleť vypadá zářivěji a mladistvěji. Účinné látky:extrakt z lněných semínek - napomáhá redukovat výskyt vrásek a zlepšuje pevnost a pružnost pokožkyčervené plody Schizandry - napomáhá sjednotit tón pleti a dodává jí zdravý jasCeramidy, Omega 6 & Omega 9 - vyživuje pokožku a pomáhá zlepšovat přirozenou sílu a funkci pleti přes noc Použití: Naneste krém každou noc na vyčištěnou pleť. Před aplikací zahřejte krém mezi prsty, aby lépe pronikl do pokožky. Začněte nanášet z vnitřní části obličeje a pokračujte směrem ven. Poté opakujte v opačném směru. Opakujte pohyby dovnitř /ven i na čele a čelisti. 
od 1 905 Kč
Nejlevněji
Notino
Do nákupního seznamu
Notino | FAnn parfumerie