LEANO.cz
OMRON HJA-306-EGD CALORI SCAN monitor kalorické spotřeby ZLATÁ

OMRON HJA-306-EGD CALORI SCAN monitor kalorické spotřeby ZLATÁ

Pro porovnání cen není zařazený žádný obchod
Jít na značku
nebo
Do online lékárny

Monitor kalorické spotřeby Omron Caloriscan je výborný pomocník, který vás motivuje během redukční diety a poskytuje informace o vašem zdravotním stavu i kondici. Zobrazuje, kolik kroků jste za den udělali a kolik energie jste spotřebovali, monitoruje všechny aktivity během dne a večer zobrazí kompletní úbytek kalorií. Monitor kalorické spotřeby Omron Caloriscan je nejkompaktnější, nejjednodušší a nejspolehlivější měřič kalorií na světě. S jeho pomocí si snadno udržíte svou váhu – ať už se snažíte o její úbytek, nebo si ji chcete uchovat. Na rozdíl od jiných měřičů, započítává Monitor kalorické spotřeby Omron Caloriscan spálené kalorie ze všech celodenních aktivit. Běh, pobyt za počítačem, domácí práce, 3D senzor snímají každý váš pohyb a přesně napočítají spotřebu kalorií po celých 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Monitor kalorické spotřeby Omron Caloriscan je snadný na obsluhu, stisknutím jednoho tlačítka si prohlédnete všechny vaše výsledky na velkém displeji. Přístroj je kompaktní – jednoduše jej vložíte do kapsy u kalhot, nebo kabelky. Technická specifikace, popis, příslušenství: 24/7 zaznamenávání kalorií: Sledování všech denních aktivit, kompletní výsledek na konci dne, 3D senzor. Kalorie při aktivitách: Ukazuje denní spotřebu kalorií při sportovní aktivitě. 7 denní paměť: Automatické uložení údajů – zpětná kontrola vašich úspěchů. Čítač kroků: Součet kroků, při chůzi nebo další aktivitě – pozitivní motivace k dalším krokům. Čítač kroků při sportu: Počet kroků při intenzivní zátěži na zvláštním displeji. Spotřeba tuků: Ukazuje množství spotřebovaného tuku v gramech. Denní součet: Kalorie, spotřebované tuky, počet kroků (7 dní zpět). Měření překonané vzdálenosti. Výsledky tréninku: Čas, vzdálenost, spotřebované tuky a průměrná rychlost (za posledních 7 tréninků). Hodiny: Zobrazují čas v 12 nebo 24 hodinovém formátu. Tělesná váha: 30 až 136 kg. Tělesná výška: 100 až 199 cm. Délka kroku: 30 až 250 cm. Rozměry: 7.8 x 3.3 x 1 cm. Váha: 28g včetně baterie. Balení obsahuje: Přístroj, 3V lithiovou baterii CR 2032, řemínek na krk, CZ návod.

Podobné zboží

Ústenka jednorázová třívrstvá s mikrobakteriálním filtrem z netkané textilie. Nosní modelační pásek, gumička pro snadné a rychlé uchycení. Nesterilní.
od 19 Kč
Nejlevněji
BENU
Dr. Max | Lékárna.cz | BENU
Zdravotnický prostředek na obnovu fyziologického pH pochvy, napomáhá zmírnění a odstranění stavů souvisejících s bakteriální vaginózou. Zabraňuje opakování infekcí v pochvě přirozeným způsobem. Vaginální gel pro váš intimní komfort.
od 291 Kč
Nejlevněji
Pilulka
Pilulka | Dr. Max | Lékárna.cz | BENU
Účinně proti projevům ekzému. Bepanthen® Sensiderm krém ulevuje od svědění a zarudnutí pokožky.
od 279 Kč
Nejlevněji
Lékárna.cz
Pilulka | Dr. Max | Lékárna.cz | BENU | Feedo
Respirátor pro jednorázové použití ke snížení rizika infekce mezi osobami. Pětivrstvý filtr zajišťuje nejméně 95% účinnost. Příjemný materiál a komfortní tvar.
od 359 Kč
Nejlevněji
Dr. Max
Dr. Max