LEANO.cz
NutriWorks Šejkr 600ml růžový

NutriWorks Šejkr 600ml růžový

Pro porovnání cen není zařazený žádný obchod
Jít na značku
nebo
Do online lékárny

Šejkr 600ml růžový Velmi praktický šejkr NutriWorks se stupnicí na boční straně a mřížkou pro snadné promíchaní nápoje. Obsah 600 ml.

Podobné zboží

PSYCHO SHAKER Právě se díváš na zbrusu nový originální šejkr, který prostě musíš mít doma. Limitovaná edice SWEET BUT PSYCHO je stejně dokonalá, jako ty.
od 179 Kč
Nejlevněji
Pilulka
Pilulka
GymBeam Šejkr modrý 700ml Modrý zářivý šejkr o objemu 700 ml s klasickým závitem a sítkem uvnitř pro perfektní rozmíchávání vašich oblíbených proteinů, předtréninkových stimulantů a kreatinu. Je vyroben z vysoce kvalitního a netoxického plastu, neobsahuje BPA a DEHP.
od 79 Kč
Nejlevněji
Pilulka
Pilulka
BeastPink Šejker BeastPink Mint 700 ml mint 700 ml Originální šejkr si vás podmaní už na první pohled. Jeho nezaměnitelný design a anatomický tvar zajistí pohodlné uchopení. Vytvořte si svůj vlastní fitness styl se šejkrem BeastPink!
od 109 Kč
Nejlevněji
Pilulka
Pilulka
Vícedílný šejkr s objemem 600 ml. Skládá se ze tří dílů, v nichž si můžete kdykoli připravit oblíbený tréninkový nápoj nebo svou pravidelnou dávku doplňků. Výborné řešení, pokud vyrážíte do posilovny, nebo třeba na pracovní cesty.
od 164 Kč
Nejlevněji
Pilulka
Pilulka