LEANO.cz
Nutrilon Allergy kaše nemléčná 250g 4M

Nutrilon Allergy kaše nemléčná 250g 4M

Pro porovnání cen není zařazený žádný obchod
Jít na značku Nutrilon
nebo
Do online lékárny

Nutrilon Allergy kaše zajistí vyváženou stravu bez obsahu mléka a dalších alergenů.

Podobné zboží

Instantní počáteční mléčná kojenecká výživa s bakteriemi mléčného kvašení L. reuteri. Pro kojence od narození, pokud nemohou být kojeni.
od 379 Kč
Nejlevněji
Dr. Max
Do nákupního seznamu
Dr. Max | BENU | Lékárna.cz | Pilulka | Feedo
Nutrilon 1 je vhodnou volbou počáteční mléčné kojenecké výživy pro Vaše miminko do 6 měsíců, pokud již není nebo nemůže být plně kojeno. Obsah balení: 800g.
od 399 Kč
Nejlevněji
Dr. Max
Do nákupního seznamu
Dr. Max | Feedo
To nejlepší pro Vaše dítě. HIPP MENU BIO Zelenina s krůtím masem. Maso v těchto pokrmech je jemné, snadno stravitelné a velikost porcí odpovídá potřebám dítěte.
od 58 Kč
Nejlevněji
Dr. Max
Do nákupního seznamu
Dr. Max | BENU | Lékárna.cz
Holle Bio kozí mléko pro celou rodinu 400 g Holle - Bio sušené kozí mléko pro celou rodinu. Je určeno pro malé i velké od 3 let věku. Obsahuje A2 protein z kozího mléka, je bez palmového oleje, přidaného cukru, soli a konzervantů.
od 659 Kč
Nejlevněji
Pilulka
Do nákupního seznamu
Pilulka

Popis Nutrilon Allergy kaše nemléčná 250g 4M

Pro děti s alergií či intolerancí běžné stravy Pokud vaše dítě trpí potravinovou alergií, důležitým krokem při její léčbě je speciální dieta, která eliminuje alergeny ze stravy dítěte. Nutrilon nemléčná Allergy kaše je vyrobena z rýže a mouky z klíčků svatojánského chleba a neobsahuje žádné alergeny, takže je ideálním řešením pro děti s projevenou alergií. · Vhodná pro kojence od uk. 4. měsíce · Bohatá na bílkoviny a vápník · Bezlepková · Neobsahuje mléko, laktózu ani sóju · Skvěle chutná · Příprava pouze s vodou Sáhněte po Nutrilon nemléčné Allergy kaši, pokud vaše dítě trpí potravinovou alergií či intolerancí: · Alergie na bílkovinu kravského mléka (ABKM) · Alergie na bílkovinu sóji · Intolerance laktózy · Alergie na lepek - bezlepková dieta Balení 250 g Upozornění Důležité je důsledné dodržování návodu k přípravě. Porci připravujte vždy těsně před podáváním. Nedojedenou porci znovu nepodávejte Zdroj: www.nutricia.