LEANO.cz
NUTRAMIGEN 1 LGG perorální PLV SOL 1X400G

NUTRAMIGEN 1 LGG perorální PLV SOL 1X400G

Pro porovnání cen není zařazený žádný obchod
Jít na značku Nutramigen
nebo
Do online lékárny

Nutramigen 1 LGG je hypoalergenní výživa pro děti ve věku 0 - 6 měsíců. Nutramigen je nutričně kompletní výživa se silně hydrolyzovanými kaseinovými proteiny, která vyhovuje všem denním potřebám kojenců s alergií na kravské mléko. Jedná se o první výživu pro alergické kojence s doporučenou dávkou DHA (Omega 3). Nutramigen obsahuje Lactobacillus GG (ochranná známka LGG), kombinaci, díky které se lépe výživově zvládá alergie na kravské mléko a která pomáhá kojenci k rychlejšímu přechodu na normální stravu. Silně hydrolyzovaná výživa má v porovnání s běžnou kojeneckou stravou odlišnou chuť a vůni. Nechte dítěti čas, aby si na ni zvyklo. Balení obsahuje 400 g. Důležité upozornění: Mateřské mléko je nejlepší stravou pro výživu dítěte. Nutramigen 1 LGG je určen pro dietní výživu při alergii na bílkovinu kravského mléka a musí být užíván pod lékařským dohledem. Vhodný pro kojence do 6 měsíců věku, kteří nejsou kojeni; může být podáván jako jediný zdroj stravy. Děti krmené tímto přípravkem mají častější kašovité stolice nazelenalé až tmavozelené barvy.

Podobné zboží

Pupík je bylinkový emulgel s vysokým obsahem vonných silic, který maminky ocení v případě nadýmání bříška jejich miminka. Díky svému složení je Pupík unikátním produktem na trhu.    
od 117 Kč
Nejlevněji
Pilulka
Do nákupního seznamu
Dr. Max | BENU | Lékárna.cz | Pilulka
od 124 Kč
Nejlevněji
Lékárna.cz
Do nákupního seznamu
Chytrá lékárna | Dr. Max | Lékárna.cz
od 124 Kč
Nejlevněji
Lékárna.cz
Do nákupního seznamu
Chytrá lékárna | Dr. Max | Lékárna.cz
Supportan DRINK je vyvinut speciálně pro pacienty s nádorovým onemocněním. Tekutá výživa k popíjení s vysokým obsahem energie 300 kcal a vysokým obsahem bílkovin 20 g v jedné lahvičce 200 ml. Navíc obsahuje omega 3 mastné kyseliny, zvýšený obsah vitaminů C a E a zvýšený obsah minerálů selen a zinek. Vhodný je zejména při onkologické léčbě, při snížené imunitě a pro hojení ran. Dostupné ve 4 speciálních příchutích: ananas-kokos, čokoláda, cappuccino a tropické ovoce.
od 249 Kč
Nejlevněji
BENU
Do nákupního seznamu
BENU