LEANO.cz

Noční spalovače tuku

Noční spalovače jsou speciálně vyvinuty k odbourávání tuků ve spánku. Zvyšují rychlost metabolismu v nočních hodinách a tím pomáhají ke spalování tukových zásob během spánku. Délka ani kvalita spánku přitom není nijak ovlivněna. Mezi nejúčinnější a silné noční spalovače tuku (výkon/cena) jsme zařadili nový produkt od Nutrendu Fat Direct.

2 položek
Ladylab Night burner 60 tablet Spalujte během noci, zatímco spíte. Night Burner zvyšuje rychlost metabolismu v nočních hodinách. Tukové zásoby jsou tak spalovány i v průběhu spánku, ale kvalita ani délka spánku není nijak ovlivněna.
od 650 Kč
Nejlevněji
Pilulka
Do nákupního seznamu
Pilulka | Lékárna.cz
Unikátní spalovač + brožurka, jak správně hubnout. Nutrend Fat Direct je noční spalovač, který v sobě kombinuje sílu přírodních výtažků a nejnovějších technologií. Je jedinečný nejen svým složením, ale i dobou použití. FatDirect je totiž prvním nočním spalovačem od NUTRENDU. Je speciálně vyvinut k odbourávání tuků ve spánku. Receptura obsahuje výtažky z mořských řas wakame, ale i z garcinie cambogie a ze zelené kávy. Produkt FatDirect neobsahuje povzbuzující látky a je určen k večernímu užití - stačí 1 kapsle 30 minut před spánkem.
od 389 Kč
Nejlevněji
Pilulka
Do nákupního seznamu
Pilulka