LEANO.cz
Nizoral 20mg/g šampon 2% 60ml

Nizoral 20mg/g šampon 2% 60ml

Pro porovnání cen není zařazený žádný obchod
Jít na značku Nizoral
nebo
Do online lékárny

Přípravek Nizoral je určen k léčbě lupů a jiných kožních infekcí vyvolaných plísněmi nebo kvasinkami.

Podobné zboží

Účinné látky: Paracetamol a Fenylefrin hydrochlorid. PARALEN GRIP HORKÝ NÁPOJ je určen k odstranění příznaků chřipky a nachlazení, včetně horečky, bolesti hlavy, bolesti v krku, bolesti svalů a kloubů, uvolňuje ucpaný nos a vedlejší nosní dutiny a tím usnadňuje dýchání.
od 89 Kč
Nejlevněji
Lékárna Matěj
Dr. Max | Pilulka | Lékárna.cz | Lékárna Matěj | Ageo
Paracetamol, léčivá látka přípravku PARALEN 500 tablety, působí proti bolesti a snižuje zvýšenou tělesnou teplotu
od 42 Kč
Nejlevněji
Lékárna.cz
Dr. Max | Lékárna.cz
Účinné látky: paracetamol a fenylefrin hydrochlorid. Vicks SymptoMed Forte citrón ulevuje od příznaků nachlazení a chřipky, jako jsou bolest hlavy, celkové bolesti, bolesti v krku, ucpaný nos a horečka. Účinkuje proti bolesti a horečce. Redukuje otok nosní sliznice a uvolňuje ucpaný nos.  
od 99 Kč
Nejlevněji
Dr. Max
Dr. Max | Pilulka | Lékárna.cz
Přípravek Ibalgin se užívá např. při bolesti hlavy, zubů, zad, při bolestivé menstruaci, při bolesti svalů a kloubů provázející chřipková onemocnění při poranění měkkých tkání jako je pohmoždění a podvrtnutí.
od 59 Kč
Nejlevněji
Dr. Max
Dr. Max | Lékárna.cz

Popis Nizoral 20mg/g šampon 2% 60ml

Nizoral šampon léčí a pomáhá předcházet infekcím kůže vyvolaných plísněmi nebo kvasinkami. Šampon lze použít na vlasatou část hlavy i rozsáhlejší plochy na hrudi, trupu nebo v obličeji. Šampon Nizoral mohou používat dospělí a dospívající od 12 let. Nizoral šampon je určen k léčbě: lupů (olupování pokožky na vlasaté části hlavy v podobě bílých šupinek) seboroické dermatitidy (červeno-hnědé skvrny s bělavými šupinami na obličeji nebo hrudi) pityriasis versicolor (malé skvrny nepravidelného tvaru na trupu) Dávkování: Umyjte důkladně postižené oblasti na kůži, šampon ponechejte 3-5 minut působit, teprve pak opláchněte. Četnost používání šamponu závisí na druhu infekce a rovněž na tom, zda chcete onemocnění léčit nebo zamezit jeho návratu. Při léčbě lupovitosti a seboroické dermatitidě se šampon používá 2x týdně po dobu 2-4 týdnů. Jako prevence pak 1x týdně nebo 1x za dva týdny. Při léčbě pityriasis versicolor se šampon používá 1x denně po dobu 5 dní.