LEANO.cz
Mugotussol 10 mg/5 ml, sirup

Mugotussol 10 mg/5 ml, sirup

Pro porovnání cen není zařazený žádný obchod
Jít na značku
nebo
Do online lékárny

MUGOTUSSOL 10 mg/5 ml se užívá k úlevě od suchého, dráždivého kašle.

Podobné zboží

Účinné látky: Paracetamol a Fenylefrin hydrochlorid. PARALEN GRIP HORKÝ NÁPOJ je určen k odstranění příznaků chřipky a nachlazení, včetně horečky, bolesti hlavy, bolesti v krku, bolesti svalů a kloubů, uvolňuje ucpaný nos a vedlejší nosní dutiny a tím usnadňuje dýchání.
od 197 Kč
Nejlevněji
Lékárna.cz
Do nákupního seznamu
Dr. Max | Lékárna.cz
Účinné látky: Paracetamol a Fenylefrin hydrochlorid. PARALEN GRIP HORKÝ NÁPOJ je určen k odstranění příznaků chřipky a nachlazení, včetně horečky, bolesti hlavy, bolesti v krku, bolesti svalů a kloubů, uvolňuje ucpaný nos a vedlejší nosní dutiny a tím usnadňuje dýchání.
od 197 Kč
Nejlevněji
Lékárna.cz
Do nákupního seznamu
Dr. Max | Lékárna.cz
POZOR Nové složení! STOP nepříjemným HEMOROIDŮM.HEMOSTOP GEL je Účinný přírodní přípravek s vyváženým složením extraktů léčivých bylin s protizánětlivým a antimikrobiálním účinkem.
od 165 Kč
Nejlevněji
Chytrá lékárna
Do nákupního seznamu
Pilulka | Chytrá lékárna | Dr. Max | Lékárna.cz
POZOR Nové složení! STOP nepříjemným HEMOROIDŮM.HEMOSTOP GEL je Účinný přírodní přípravek s vyváženým složením extraktů léčivých bylin s protizánětlivým a antimikrobiálním účinkem.
od 165 Kč
Nejlevněji
Chytrá lékárna
Do nákupního seznamu
Pilulka | Chytrá lékárna | Dr. Max | Lékárna.cz

Popis Mugotussol 10 mg/5 ml, sirup

Mugotussol sirup je léčivý přípravek proti kašli. Ulevuje od suchého, dráždivého kašle. Přípravek Mugotussol sirup mohou užívat dospělí a dospívající od 12 let. Jak se přípravek Mugotussol sirup užívá: Dospělí a dospívající od 12 let užívají dle potřeby až 3x denně 15 ml sirupu, každých 6-8 hodin. Maximální denní dávka je 45 ml sirupu. Bez porady s lékařem neužívejte sirup déle než 3-5 dní. Složení: Léčivou látkou je dextromethorphani hydrobromidum monohydricum 10 mg v 5 ml sirupu. Pomocnými látkami jsou dihydrát sodné soli sacharinu, roztok maltitolu (E965), propylenglykol, meruňkové aroma, vanilkové aroma, methylparaben (E218), čištěná voda. Upozornění: Přípravek Mugotussol sirup obsahuje maltitol, který může mít mírný projímavý účinek. Přípravek mohou užívat diabetici. LÉČIVÝ PŘÍPRAVEK, ČTĚTE POZORNĚ PŘÍBALOVÝ LETÁK.