LEANO.cz
MUELLER Life Care Plum, Bandáž na loket L

MUELLER Life Care Plum, Bandáž na loket L

Pro porovnání cen není zařazený žádný obchod
Jít na značku
nebo
Do online lékárny

Ultralehká, pohodlná bandáž na loket pro celodenní nošení.

Podobné zboží

Bandáž pomůže po aplikaci natažením zmírnit bolest po zranění, pohmoždění (vykloubení, výronu) palce a připraví Vás lépe pro rekonvalescenci a návrat k běžným aktivitám. Unikátní design a provedení pomůže ochránit zasažené místo. Lékařsky ověřeno.
od 159 Kč
Nejlevněji
Lékárna.cz
Do nákupního seznamu
Lékárna.cz | Lékárna Matěj
FUTURO™ Bandáž na palec je možné nosit na pravé nebo levé ruce pro pohodlnou ochranu a mírnou, ale pevnou oporu pro úlevu slabých nebo bolavých palců.  
od 725 Kč
Nejlevněji
Lékárna.cz
Do nákupního seznamu
Dr. Max | Lékárna.cz | Lékárna Matěj | BENU
3M FUTURO Sport nastavitelná bandáž hlezenního kloubu posiluje hlezenní kloub a poskytuje mu oporu při jeho ztuhlosti a slabosti nebo při jeho poranění. Přispívá také k ochraně před dalším zraněním. Jednoduchá aplikace umožňuje okamžitou úlevu pro zraněný či namáhaný kotník. Bandáž je vhodná při Vymknutí. Podvrtnutí. Natažení šlach a svalů. Zánětu šlach. Artróze. 3M FUTURO Sport nastavitelná bandáž hlezenního kloubu Má nastavitelný popruh pro individuální nastavení tlaku a míry podpory. Je vyrobena z odolného a pohodlného neoprenového materiálu pro vyšší míru stlačení, uklidňující teplo a ideální míru podpory. Má poutko pro snadnou aplikaci. Pro pravou i levou končetinu. Složení: Neopren, polyester, nylon.
od 225 Kč
Nejlevněji
Lékárna.cz
Do nákupního seznamu
Dr. Max | Lékárna.cz | BENU
Podpora klenby Plantar Fasciitis Arch Support vhodná při přetížení oblasti nártu.
od 325 Kč
Nejlevněji
Lékárna.cz
Do nákupního seznamu
Lékárna.cz