LEANO.cz
MEDOVINKA Bylinková Dr. Bojda 0.5 l

MEDOVINKA Bylinková Dr. Bojda 0.5 l

Pro porovnání cen není zařazený žádný obchod
Jít na značku
nebo
Do online lékárny

MEDOVINKA Bylinková 0,5 l je lahodný produkt s obsahem medu a vybraných bylin, užitečný jako aperitiv k relaxaci a povzbuzení vitality. Bylinná Medovinka je čisté přírodní medové víno s přídavkem bylinek. Má velmi zajímavou nasládle nahořklou chuť.

Podobné zboží

Sada nerezových brček s kartáčkem Už nikdy ani jedno jednorázové plastové brčko. Sada od Made Sustained obsahuje 2 rovná a 2 zahnutá brčka a k tomu rovnou praktický kartáček na jejich čištění. Brčka jsou vyvedená v jednoduchém, krásném designu, lze je používat do aleluja a samozřejmě se z nich do drinků neuvolňují žádné škodlivé látky jako ftaláty nebo BPA (Bisfenol-A).
od 189 Kč
Nejlevněji
Dr. Max
Do nákupního seznamu
Dr. Max | Pilulka
BÍLINSKÁ KYSELKA je pravá původní KYSELKA, tedy nikoliv jen “minerální voda”. Obsahuje skutečně vysoký podíl hodnotných minerálů. Stáčená ze stejného zdroje jako před staletími. Přirozeně perlivá díky vysokému obsahu volného CO2, tedy bez dodatečného sycení technickým plynem. Spojení staletími ověřených účinků s výbornou chutí stolní vody. Přirozeně pomáhá zažívání, po jídle. Generacemi prověřený přírodní prostředek proti pálení žáhy. Nákup možný pouze po balení (6 ks).  
od 19 Kč
Nejlevněji
Lékárna.cz
Do nákupního seznamu
Lékárna.cz
Šejkr s barevným logem pro přípravu Matcha Tea i jiných koktejlů. Je vytvořen tak, aby zapadl do držáku na kole i v autě. Neobsahuje nežádoucí látky jako BPA.
od 69 Kč
Nejlevněji
Dr. Max
Do nákupního seznamu
Dr. Max
Sirup SodaStream s příchutí Cola ZERO pro 12 l nápoje
od 129 Kč
Nejlevněji
Lékárna.cz
Do nákupního seznamu
Lékárna.cz