LEANO.cz
Matis Paris Reset Eyes  pánský oční krém 15ml + dárek MATIS - maska na spaní

Matis Paris Reset Eyes pánský oční krém 15ml + dárek MATIS - maska na spaní

Pro porovnání cen není zařazený žádný obchod
Jít na značku Matis Paris
nebo
Do online lékárny

Krémově gelový přípravek okamžitě osvěžuje a přináší úlevu namáhané pokožce kolem očí. Je ideálním pomocníkem všech mužů, které trápí tmavé kruhy, otoky, pocit únavy kolem očí a vrásky. KLÍČOVÉ INGREDIENCE:Kofein – proslulý svými stimulujícími účinky, dokáže zlepšit mikrocirkulaci krve a redukovat zadržování tekutin kolem očí – díky tomu předchází vzniku otoků a tmavých kruhů v očním okolí.Kyselina hyaluronová – hydratující glykosaminoglykan přirozeně se vyskytující v pokožce, jehož koncentrace se s přibývajícím věkem postupně snižuje. Pomáhá hydratovat pokožku a navrací jí mladistvý vzhled bez vrásek.Mangové máslo bohatě hydratuje, zpevňuje a dodává pleti ztracenou pružnost.Výtažek z pupečníku asijského – efektivně stimuluje syntézu kolagenu a regeneruje oslabenou, citlivou a unavenou pokožku kolem očí. APLIKACE – naneste přímo z tubičky ráno a večer kolem očí. Speciální kovový hrot usnadňuje přesnou aplikaci.

Podobné zboží

Mast na oční víčka při výskytu ječného a vlčího zrna.
od 168 Kč
Nejlevněji
Chytrá lékárna
Do nákupního seznamu
Chytrá lékárna | Dr. Max | BENU | Lékárna.cz | Pilulka
Vypadá vaše pleť unaveně a objevují se první vrásky? Tuhý oční krém proti stárnutí pleti s rostlinnými peptidy od ATTITUDE Oceanly intenzivně hydratuje namáhanou pokožku.
od 675 Kč
Nejlevněji
Dr. Max
Do nákupního seznamu
Dr. Max
Jericho Face Care oční gel 50 g
od 599 Kč
Nejlevněji
Notino
Do nákupního seznamu
Notino
NOVEXPERT Expert Anti-Aging Eye Contour protivrásková péče na oční okolí účinně bojuje proti vráskám, otokům a tmavým kruhům pod očima. Přírodní produkt bez živočišných složek.
od 749 Kč
Nejlevněji
Dr. Max
Do nákupního seznamu
Dr. Max | FAnn parfumerie