Mana prášek 7x430g

Mana prášek 7x430g

Pro porovnání cen není zařazený žádný obchod
Jít na značku MANA
nebo
Do online lékárny

Nutričně plnohodnotné jídlo ve formě sáčků s práškem. Rychle dodá energii a zasytí. Jeden sáček obsahuje prášek na přípravu 5 jídel.

Podobné zboží

Vláknina psyllium má unikátní schopnost nabobtnat a zvětšit svůj objem, takže opravdu i malé množství zaplní žaludek a vyvolá pocit sytosti. Tím, že psyllium pohlcuje nadbytečné tekutiny, vzniká gelová hmota, která působí jako píst. Tento pak v podobě stolice odstraní škodlivé zplodiny, které vznikají ve střevech a žaludku při zpracování jídla.  
od 146 Kč
Nejlevněji
Pilulka
Pilulka | Lékárna.cz
Kombinace nízkokalorického sladidla nové generace s mimořádně vysokým obsahem prospěšné vlákniny. Čekanko-arašídový krém vyniká vysokým podílem zdravě prospěšných tuků, minerálů a vitamínů. Je bohatým zdrojem bílkovin a vlákniny.
od 159 Kč
Nejlevněji
Pilulka
Pilulka
Fructolax obsahuje výtažky z ovoce a vlákninu, které ovlivňují průchod střevy a pravidelnou střevní pasáž.
od 116 Kč
Nejlevněji
Dr. Max
BENU | Pilulka | Dr. Max | Lékárna.cz | DocSimon
Fructolax obsahuje výtažky z ovoce a vlákninu, které ovlivňují průchod střevy a pravidelnou střevní pasáž.
od 179 Kč
Nejlevněji
Dr. Max
BENU | Pilulka | Dr. Max | Lékárna.cz | DocSimon

Popis Mana prášek 7x430g

Mana Prášek je nutričně kompletní jídlo ve formě sáčků s práškem s vysokým obsahem bílkovin, s vitamíny a minerálními látkami. Připravte si funkční jídlo v šedesáti sekundách a ochutnejte budoucnost! Jediným sáčkem nastartujete organismus kompletní výživou. Jeden sáček s obsahem 2001 kcal zajistí dostatek energie na celý den. K jednodušší přípravě kompletního jídla poslouží přiložená odměrka z černého plastu. V balení se sedmi sáčky máte navařeno na celý týden. Šetří čas, peníze, úsilí. Mana Prášek je bezlaktózová potravina s cukry a sladidlem, určená od věku 18 let. Mana Prášek obsahuje: Lipidy z mořské řasy s nenasycenými mastnými kyselinami DHA a EPA. Disacharid isomaltulosu, který poskytuje tělu glukosu a fruktosu. Betaglukany z ovsa. Lněný olej s vysokým obsahem omega-3-mastných kyselin z rostlinných olejů. Slunečnicový olej s významným množstvím vitaminu E a fytosteroly. Izolovanou bílkovinu ze sóji. Sójový lecitin. Řepkový olej. Za studena lisovaný kokosový olej.