Mana prášek 7x430g

Mana prášek 7x430g

Pro porovnání cen není zařazený žádný obchod
Jít na značku MANA
nebo
Do online lékárny

Nutričně plnohodnotné jídlo ve formě sáčků s práškem. Rychle dodá energii a zasytí. Jeden sáček obsahuje prášek na přípravu 5 jídel.

Podobné zboží

Vláknina psyllium má unikátní schopnost nabobtnat a zvětšit svůj objem, takže opravdu i malé množství zaplní žaludek a vyvolá pocit sytosti. Tím, že psyllium pohlcuje nadbytečné tekutiny, vzniká gelová hmota, která působí jako píst. Tento pak v podobě stolice odstraní škodlivé zplodiny, které vznikají ve střevech a žaludku při zpracování jídla.  
od 144 Kč
Nejlevněji
Lékárna.cz
Dr. Max | Pilulka | Lékárna.cz
Kombinace nízkokalorického sladidla nové generace s mimořádně vysokým obsahem prospěšné vlákniny. Čekanko-arašídový krém vyniká vysokým podílem zdravě prospěšných tuků, minerálů a vitamínů. Je bohatým zdrojem bílkovin a vlákniny.
od 174 Kč
Nejlevněji
Pilulka
Pilulka
Psyllium 100g Psyllium je schopno udržovat zdravé trávení i střeva. Zažívací zdraví je důležité pro vstřebávání látek, získaných z přijímané potravy. Psyllium je získáváno ze semen indického jitrocele, rostoucího téměř po celém světě.
od 94 Kč
Nejlevněji
Pilulka
Pilulka
Psyllium 200g Psyllium je schopno udržovat zdravé trávení i střeva. Zažívací zdraví je důležité pro vstřebávání látek, získaných z přijímané potravy. Psyllium je získáváno ze semen indického jitrocele, rostoucího téměř po celém světě.
od 159 Kč
Nejlevněji
Pilulka
Pilulka

Popis Mana prášek 7x430g

Mana Prášek je nutričně kompletní jídlo ve formě sáčků s práškem s vysokým obsahem bílkovin, s vitamíny a minerálními látkami. Připravte si funkční jídlo v šedesáti sekundách a ochutnejte budoucnost! Jediným sáčkem nastartujete organismus kompletní výživou. Jeden sáček s obsahem 2001 kcal zajistí dostatek energie na celý den. K jednodušší přípravě kompletního jídla poslouží přiložená odměrka z černého plastu. V balení se sedmi sáčky máte navařeno na celý týden. Šetří čas, peníze, úsilí. Mana Prášek je bezlaktózová potravina s cukry a sladidlem, určená od věku 18 let. Mana Prášek obsahuje: Lipidy z mořské řasy s nenasycenými mastnými kyselinami DHA a EPA. Disacharid isomaltulosu, který poskytuje tělu glukosu a fruktosu. Betaglukany z ovsa. Lněný olej s vysokým obsahem omega-3-mastných kyselin z rostlinných olejů. Slunečnicový olej s významným množstvím vitaminu E a fytosteroly. Izolovanou bílkovinu ze sóji. Sójový lecitin. Řepkový olej. Za studena lisovaný kokosový olej.