Makeup Revolution Redemption Palette Essential Day to Night paletka očních stínů 14 g

Makeup Revolution Redemption Palette Essential Day to Night paletka očních stínů 14 g

Pro porovnání cen není zařazený žádný obchod
Jít na značku
nebo
Do online lékárny

Vykouzlete nádherné nalíčení pomocí očních stínů, které se nedrolí, na očích dlouho drží a dokonale podtrhnout váš perfektní vzhled.

Podobné zboží

Krycí podkladový make-up, odstín 1.0 – světlý, pro sjednocení tónu pleti a zakrytí mírných nedostatků. Speciálně vyvinuto pro citlivou pleť. Pro krytí výraznějších nedostatků kombinujte Couvrance Fond de teint correcteur fluide a Couvrance Kompaktní krycí make-up. Zajišťuje perfektní konečný vzhled pleti, má zmatňující efekt. Je vodě i potu odolný a tím zajišťuje dlouhotrvající efekt. Je vysoce odolný proti otěru. Dodává pleti jedinečný pocit jemnosti a komfortu. Pomocí antioxidantu Pre-tocopherylu kompenzuje ztrátu vitaminu E způsobenou UV zářením a chrání pleť proti škodlivým účinkům volných radikálů. Chrání proti UV záření (faktor 20). Použití: Aplikujte na obličej po použití hydratačního krému. Malé množství emulze naneste na konečky prstů a vklepejte. Vyhlaďte jemnými pohyby směrem od středu ke krajům. Nezapomínejte na krk.
od 475 Kč
Nejlevněji
Dr. Max
Dr. Max
Paletka s korektory a tvářenkami v jednom balení, je perfektní pro zvýraznění a konturování rysů obličeje.
od 184 Kč
Nejlevněji
Lékárna.cz
Lékárna.cz | Notino
Paleta 12 očních stínů v teplých tónech, se kterou vykouzlíte dokonalé líčení očí a zároveň jim poskytnete luxusní péči. Vysoce pigmentované minerální oční stíny v certifikované bio kvalitě.
od 1 609 Kč
Nejlevněji
Pilulka
Pilulka
Paleta 12 očních stínů ve studených tónech, se kterou vykouzlíte dokonalé líčení očí a zároveň jim poskytnete luxusní péči. Vysoce pigmentované minerální oční stíny v certifikované bio kvalitě.
od 1 609 Kč
Nejlevněji
Pilulka
Pilulka