LEANO.cz
Magnetické náplasti kulaté 10 ks

Magnetické náplasti kulaté 10 ks

Pro porovnání cen není zařazený žádný obchod
Jít na značku
nebo
Do online lékárny

Magnetické náplasti se aplikují na bolestivé místo nebo místo svalového napětí zejména na krku, ramenou, zádech nebo končetinách (zápěstí, loket, koleno). Lze využít na celé tělo.

Podobné zboží

Lokální symptomatická a krátkodobá léčba bolesti při akutním namožení, podvrtnutí nebo pohmoždění končetin po tupém poranění, např. poranění při sportu, u dospělých a dospívajících od 12 let.
od 269 Kč
Nejlevněji
Lékárna.cz
Dr. Max | Lékárna.cz
Nexcare Hřejivá náplast přirozeně ulevuje od bolesti svalů, krku, ramen, zad a beder. Uvolňuje svalové napětí, podporuje uvolnění, obnovuje pohyblivost. Náplast dokonale přilne k pokožce. Příjemná na nošení, pružná a ohebná při pohybu.
od 126 Kč
Nejlevněji
Lékárna.cz
Pilulka | Dr. Max | Lékárna.cz
Hydrokoloidní náplasti určené na rychlé hojení povrchových ran (řezné rány, škrábnutí), po zastavení krvácení.
od 76 Kč
Nejlevněji
Dr. Max
Pilulka | Dr. Max | Lékárna.cz
Set modrých detekovatelných náplastí je určený k ošetření poranění, která jsou v kuchyních a jiných pracovištích potravinářského průmyslu nejčastější. Modrá barva umožňuje snadnou vizuální detekci a zároveň tenká hliníková fólie (umístěná mezi vložkou a nosičem náplasti) umožňuje detekci detektorem kovů v případě, že by se část náplasti uvolnila. 
od 359 Kč
Nejlevněji
Lékárna.cz
Pilulka | Lékárna.cz

Popis Magnetické náplasti kulaté 10 ks

Magnetické náplasti se aplikují na bolestivé místo nebo místo svalového napětí zejména na krku, ramenou, zádech nebo končetinách (zápěstí, loket, koleno). Lze využít na celé tělo. Používají se při bolesti svalů, kloubů, páteře, při otocích nebo brnění. Magnetoterapie je jednou z nejstarších forem fyzikální terapie. Jedná se o neinvazivní léčbu, na kterou nevzniká návyk. Použití: Náplasti jsou vodě odolné. Náplast ponechejte na těle přilepenou cca 8 dní. V případě potřeby je možné aplikaci opakovat. Nepřikládejte na rány, ekzémy nebo vyrážky. Lidé s kardiostimulátorem by neměli náplasti používat. Balení obsahuje 10 ks.