LEANO.cz
LOVI Dudlík silikonový dynamický STARDUST 18m+ 2ks modrý

LOVI Dudlík silikonový dynamický STARDUST 18m+ 2ks modrý

Cena 189
  • Osobní odběr v 62 lékárnách Pilulka zdarma
  • Doručení domů/poštovné 89 Kč
  • Doprava zdarma při nákupu nad 1499 Kč
  • Dostupnost: do týdne

LOVI Dudlík silikonový dynamický Stardust 18m+ 2ks modrý Jedinečná, designově nepřehlédnutelná, prémiová kolekce dynamických dudlíků ve velikosti 18m+, které byly vytvořeny ve spolupráci s neurologopedy s cílem zajistit přirozený a zdravý vývoj zubního patra, zubů a dásní starších dětí.

Srovnání cen LOVI Dudlík silikonový dynamický STARDUST 18m+ 2ks modrý

189 Kč
doprava zdarma od 1499 Kč
89 Kč
189.00 189.00 1

Podobné zboží

Silikonové šidítko s gumičkou kulatého tvaru s potiskem PASTELS. Šidítko neobsahuje BPA. V balení 1 kus. Více barevných variant.
od 60 Kč
Nejlevněji
Feedo
Feedo
Silikonová šidítka Revers v moderním designu s oboustrannou kulatou savičkou pro děti od 12 měsíců.
od 159 Kč
Nejlevněji
Pilulka
Pilulka
DUDLÍK SX PRO FYZIOLOGICKÝ MEMORIES +18M 2KS RŮŽOVÝ Navržen tak, aby respektoval přirozený orální vývoj dítěte. Symetrický tvar fyziologické savičky, která je vždy správně v ústech miminka uložena. Nezáleží na tom, kterou stranou je do úst vložena a navíc eliminuje nesprávný vývoj ústní dutiny. Štítek menší velikosti je na drobném obličeji dětí diskrétním.
od 199 Kč
Nejlevněji
Pilulka
Pilulka
DUDLÍK SX PRO FYZIOLOGICKÝ MEMORIES +18M 2KS MODRÝ Navržen tak, aby respektoval přirozený orální vývoj dítěte. Symetrický tvar fyziologické savičky, která je vždy správně v ústech miminka uložena. Nezáleží na tom, kterou stranou je do úst vložena a navíc eliminuje nesprávný vývoj ústní dutiny. Štítek menší velikosti je na drobném obličeji dětí diskrétním.
od 199 Kč
Nejlevněji
Pilulka
Pilulka