LEANO.cz
Love Beauty and Planet Osvěžující deodorant roll-on bez alkoholu a hliníku s kokosovou vodou a květy mimózy 50 ml

Love Beauty and Planet Osvěžující deodorant roll-on bez alkoholu a hliníku s kokosovou vodou a květy mimózy 50 ml

Pro porovnání cen není zařazený žádný obchod
Jít na značku Love Beauty & Planet
nebo
Do online lékárny

Deodorant roll-on bez obsahu alkoholu a hliníku Refreshing vám zajistí ochranu před pocením po dobu až 24 hodin. Tento deodorant je obohacený o kokosovou vodu a mimózu, má příjemnou vůni a zanechá vaši pokožku podpaží svěží a bez zápachu. Jedná se o veganský produkt, není testován na zvířatech a navíc jeho obal je vyroben ze 100% recyklovaných materiálů. PopisVlastnosti: kuličkový deodorant, neobsahuje alkohol, je bez hliníkových solí, příjemně voní, chrání před potem 24 hodin, redukuje zápach, vhodný pro vegany, není testován na zvířatech, vyroben z recyklovaných materiálů. Jak používatPoužívejte do podpaží kdykoliv dle potřeby. Neaplikujte na podrážděnou nebo poškozenou pokožku.

Podobné zboží

Antiperspirant pomáhá snižovat nadměrné pocení. Vhodný na podpaží, ruce a chodidla. 
od 195 Kč
Nejlevněji
Notino
Dr. Max | Pilulka | Lékárna.cz | Notino
Citrusová vůně zeleného čaje v kombinaci se složením šetrným k pokožce. Po použití Fa Fresh & Dry Green Tea Scent se budete cítit příjemně a svěže.
od 52 Kč
Nejlevněji
Lékárna.cz
Lékárna.cz | Ageo
Tento antiperspirant perfektně ochrání proti pocení i zápachu. Představuje vynikající ochranu i v nejvypjatelnějších momentech.
od 76 Kč
Nejlevněji
Lékárna.cz
Lékárna.cz
Nový 24hodinový deodorant bez hliníku, alkoholu a parabenů pro celodenní pocit svěžesti a sebevědomí. Intenzivně účinkuje proti bakteriím, které způsobují tělesný zápach. Deodorant navíc podpaží šetrně hydratuje a díky absenci barviv nešpiní ani nebarví oblečení.
od 297 Kč
Nejlevněji
Pilulka
Pilulka | Notino | Ageo | FAnn parfumerie